Sen o mnogiej ciąży

Ciąża mnoga jest zazwyczaj symbolem większego wysiłku w dążeniu do osiągnięcia konkretnego celu. Musimy jednak być bardzo ostrożni i cierpliwi, a w niedługim czasie zostaniemy za wysiłek ten wynagrodzeni. Ciąża w naszym śnie jest przeważnie traktowana jako symbol czegoś całkiem nowego, przejścia pomiędzy dwoma różnymi etapami w życiu. Czasami oznaczać to może obowiązek sprawdzenia się w zupełnie nowej roli, jednak ważnym jest, aby się tej roli nie obawiać. Sen o ciąży bliźniaczej jest symbolem podwójnych korzyści, jakie wynikają z nowej sytuacji, w której się właśnie znaleźliśmy. Kobieta śniąca o ciąży powinna taki sen odczytać jako dobry znak spełnienia się jej wszystkich marzeń. Kiedy natomiast w naszym śnie spoglądamy na inną ciężarną kobietę, to w krótkim czasie spodziewajmy się pokaźnego przypływu gotówki.

Jeśli śnimy o ciąży mnogiej, to niektóre senniki nakazują traktować to jak symbol bezpieczeństwa w biznesie, zadowolenia z życia i wierności. Jeśli podczas snu posiadamy bliźnięta, to powinniśmy oczekiwać dobrych wiadomości. Gdy w trakcie snu urodziliśmy bliźniaki, powinniśmy odczytać to jako znak rychłego powrotu do zdrowia psychicznego i fizycznego, co jest dobrym symbolem szczególnie dla osób mających rozmaite dolegliwości. Poprawa sytuacji finansowej powinna nastąpić po śnie, w którym obecne były bliźnięta. Bliźnięta zdrowe są symbolem wielkiego spełnienia, ale bliźnięta chore to zapowiedź kłopotów w rodzinie. Sen o bliźniętach jednojajowych to zwiastun sporego zadowolenia z siebie. Bliźnięta syjamskie to natomiast strata finansowa.

Ujrzenie porodu w naszym śnie to znak oczyszczenia, odciążenia organizmu. Kiedy śniąc jesteśmy uczestnikami szczęśliwego porodu, to osiągniemy wielkie szczęście i radość. Sen o narodzinach chłopca zazwyczaj interpretujemy jako szczęście w interesach, ale już sen o narodzinach dziewczynki to nadejście bolesnych doświadczeń. Będąc świadkiem cudzego porodu oczekujmy wejścia w sposób nieuczciwy w posiadanie majątku. Sen o nieszczęśliwym porodzie to ostrzeżenia przed nadciągającym smutkiem i bólem. Jeśli sami rodzimy we śnie, to uwolnimy się od trosk i osiągniemy korzyści. Wyśnienie własnego oraz bolesnego porodu jest przestrogą przed nieodległą chorobą. Sen o ciężkim porodzie to symbol nieszczęśliwego małżeństwa. Martwy płód oznacza żałobę.
źródło: Centrum psychologii SEN
autor
Autor: Łukasz

Wróżbita Łukasz - pomimo młodego wieku (urodzony w 1980r.) posiada ogromną wiedzę oraz doświadczenie. Jego pasją jest Matematyka 

Opinie na temat artykułu

Średnia ocena
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
(4)
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Super sennik.
Ewka
17.02.2021
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Przyśniło mi się, że jestem w bliźniaczej ciąży. Dobrze, że istnieje ten sennik.
Daria
11.01.2021
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Mój sen o mnogiej ciąży był dziwny. Miałam tak ogromny brzuch, że nigdzie się nie mieściłam i jak widziałam się w lustrze to miał jakiś dziwny kształt... Na szczęście na koniec snu urodziłam... w aucie, haha.
Dominika
18.08.2020
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Ciekawe czy sen odnosi się również do mnogiej ciąży zwierzaków. Oby tak :)
Amela
14.08.2020

Dodaj opinię

Ocena: