Sen o znalezieniu obrączki

Według sennika obrączka jako symbol senny może nawiązywać do wielu sytuacji w życiu. Sen o obrączce może przydarzyć się zarówno osobom w związkach małżeńskich, jak też singlom. Inaczej wygląda wtedy jego interpretacja.
Znaleźć obrączkę we śnie to zawsze sygnał, że partner jest ci w stu procentach wierny.
Z kolei sen o zgubieniu obrączki może oznaczać, że twój związek będzie w najbliższym czasie przechodzić poważny kryzys.
Jeżeli jesteś osobą stanu wolnego to sen, w którym widzisz obrączkę zwiastuje ci rychłe zaręczyny, a może nawet szybki ślub.
Sen, w którym wkładasz obrączkę na palec bądź też nosisz ją oznacza, że na zaślubiny przyjdzie ci jeszcze bardzo długo poczekać.
Sen, w którym zdejmujesz z palca obrączkę oznacza, że w związku czeka cię teraz sporo problemów i kłótni, które mogą być trudne do rozwiązania.
Dla osób, które są zamężne/żonate widok obrączki we śnie ostrzega przed zdradą partnera. Sen taki jest też swego rodzaju przypomnieniem o obowiązkach małżeńskich, które należy w takim związku wypełniać.
Błyszcząca obrączka jako symbol senny to zawsze wróżba harmonii w rodzinie i domowego szczęścia.
Obrączka pęknięta będzie zapowiadać sporo rodzinnych sporów, bądź też poważną chorobę kogoś z najbliższej rodziny.
Srebrna obrączka to przestroga przed działaniem w silnych emocjach. I dotyczy to zarówno emocji dobrych, jak i tych złych. Takie działanie zawsze może skończyć się niekorzystnie dla ciebie.
Złota obrączka zapowiada poprawę twojej sytuacji finansowej - możesz wreszcie liczyć na przypływ gotówki.
Sen, w którym głównym motywem jest czarna obrączka zwiastuje nadejście złych wieści, które pokrzyżują sporo twoich planów.
Jeżeli śni ci się, że kradniesz obrączkę oznacza to, że nie powinieneś dociekać i roztrząsać spraw, które masz już za sobą. Takie działanie nie przyniesie ci żadnych korzyści.
Sen, w którym głównym motywem jest grawerowana obrączka oznacza, że czekają cię teraz drobne zawirowania w sferze emocjonalnej. Ich głównym źródłem będzie twoja ogólna sytuacja życiowa.
źródło: Centrum psychologii SEN
autor
Autor: Wróżbita Dionizy

Wróżbita Dionizy urodzony w 1950r.  jest najstarszym naszym ekspertem. Wróżby, horoskopy oraz senniki  wymagają czasu, ale Dionizy interpretuje je z najwyższa starannością oraz przemyśleniem. 

Opinie na temat artykułu

Średnia ocena
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
(4)
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Poprzez czytanie senników można się wiele dowiedzieć interesujących rzeczy.
Benia
16.09.2020
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Jak dobrze, takie dobre wieści. Miałam sen o znalezieniu obrączki, która wcześniej została mi skradziona. Znalazłam ją leżącą na ulicy i nigdy wcześniej nie byłam tak szczęśliwa.
Anna
18.08.2020
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Sen o znalezieniu obrączki może być różnie interpretowany. Senniki wciąż mnie zaskakują tym, jak bardzo mogą być uniwersalne.
Daniel
17.08.2020
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Ostatnio w moim śnie znalazłam ślubną obrączkę, którą natychmiast założyłam Teraz wiem co to oznacza.
Dominika
20.11.2019

Dodaj opinię

Ocena: