Sen o zdradzie małżonka

Istnieje kilka kilka interpretacji snu o zdradzie. Pierwsza to sytuacja w której zostałeś w realnym życiu zdradzony przez bliską osobę. Wydarzenia te są bardzo emocjonalne i często pozostawiają trwałe odczucia bez względu na to czy wybaczyłeś danej osobie czy tez nie. Zazwyczaj dzieje się tak, że po odkryciu zdrady, czy to z zakresu uczuć, związku i miłości czy tez przyjaźni lub kłamstwa (nawet w dobrej wierze) nasze zaufanie do danej osoby spada. Najtrudniej jest zaufać komuś na nowo i przestać myśleć o tym co było kiedyś, dlatego też bardzo często zbyt intensywnie myślimy o tych sytuacjach, a to przekłada się na sny. Te znowuż służą do lepszego zrozumienia całej sytuacji i oswojenia się z tą myślą.
Inna teza dotyczy Twoich obaw co do bliskiej osoby. Być może coś się wydarzyło, co nie daje Ci spokoju lub pokłóciłeś się z partnerem/przyjacielem, a Twoja podświadomość kreuje Twoje zmartwienia w sny, w których dochodzi do zdrady. W tym przypadku powinieneś wyjaśnić tę sytuacje z bliskimi, a przede wszystkim z samym sobą. Rzucanie oskarżeń bez dowodów jest ryzykowne, dlatego też nie powinieneś z góry zakładać najgorszego. Warto zwrócić uwagę na każdy aspekt snu, Twoje uczucia, emocje towarzyszące, sytuacje, w których Ty się znalazłeś. Sny takie mają tendencję do kontynuowania i powrotów. Dopóki świadomie nie przejdziesz przez uczucia i nie dojdziesz do rozwiązania problemu w sobie, dopóty będą nękać Cię te sny. Pomagają one odnaleźć wewnętrzny spokój.
Może być również tak, że sny o zdradzie przytrafia się osobom, które nigdy nie miały z tym do czynienia lub nigdy nie rozpatrywały takiej sytuacji w swoim życiu. Wtedy należy odbierać to jako problem psychiczny, który tkwi wewnątrz nas, który tłumimy lub nawet o nim nie wiemy. Dlatego tez należy się dobrze zastanowić co może być przyczyną naszej złej kondycji psychicznej i spróbować poradzić sobie z nią.

 • Ktoś Cię zdradził: przewidziane kłopoty i komplikacje w sprawach zawodowych.
 • Zdradzić kogoś: zapowiedź niepowodzeń.
 • Być zdradzonym przez bliska osobę: wróżba wielkiego szczęścia i udanego życia.
 • Planować zdradę: uważaj na wścibskich ludzi, mogą wnieść zamieszanie w Twoje życie.
 • Ktoś nazywa cię zdrajcą: przewiduje porażkę.
 • Zdrada męża: możliwy awans w pracy lub wróży nadejście dobrej nowiny.
 • Zdrada chłopaka: oznacza wyjście z kłopotów i obronę własnej racji.
 • Ty zdradzasz swojego partnera: staraj się nie podejmować pochopnych decyzji.
 • Widzisz we śnie zdradę partnera: wróży sukcesy i powodzenia w życiu prywatnym i zawodowym.
 • Zdrada żony: wkrótce spełnia się Twoje najskrytsze marzenia.
 • Zdrada przyjaciela: uważaj na wrogów z przeszłości, mogą wywołać sprzeczki.
źródło: Centrum psychologii SEN
autor
Autor: Wróżka Lena

Wróżka lena od 35 lat zajmuje się tworzeniem horoskopów. Pasją wózki są: Horoskopy, Znaki zodiaku oraz Tarot 

Opinie na temat artykułu

Średnia ocena
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
(3)
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Jakiś czas temu wyszła na jaw zdrada mojej żony i teraz często śni mi się scena do której doszło.... Mam nadzieję, że te sny minął bo sprawiają, że chodzę zdenerwowany i nic z tym nie mogę zrobić.
Filip
18.08.2020
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Mimo, że nie miałam takiego snu to wolę znać jego znaczenia tak na wszelki wypadek. Jeśli będę znała potencjalne konsekwencje snu to większa szansa, że się przed nimi uchronię.
Renatka
17.08.2020
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Sen o zdradzie małżonka to najgorszy sen jaki miałam. Niestety, jeszcze gorsze jest to, że taka sytuacja przytrafiła mi się naprawdę.
Gośka
17.08.2020

Dodaj opinię

Ocena: