Sen o szczurach

Jeśli boimy się szczurów, nastawmy swoją własną uwagę skupienia na to, w jakim kontekście się pojawiają. Jest to technika zwana świadomym snem - zdajemy sobie sprawę, iż śnimy i możemy wyłapać więcej szczegółów. Dla pocieszenia i uniknięcia strachu we Wschodnich kulturach szczur jest jednym z zodiakalnych znaków, a ludzie urodzeni w roku wspomnianego wcześniej stworzenia, posiadają pozytywne kwalifikacje, usposobienia zawierające takie cechy jak kreatywność i szeroko pojętą wiedzę. Pojawienie się martwego szczura w śnie może reprezentować nasze zagubienie oraz strach przed sytuacjami życia codziennego, uwzględniając tutaj sprawy sercowe, problemy w pracy, czy w szkole, bariery rodzinne. Ale jest i także pozytywna strona medalu. Nie zawsze szczur oznacza niepowodzenia. Przynosi nam także wiele przesłanek o nadchodzącym szczęściu i sukcesie. Najważniejszym jest to, by nie przestawać pozytywnie rozpatrywać naszego życia. Co ciekawe, rzadziej przytrafiający się sen w postaci skaczącego gryzonia może oznaczać dzieci. Jeśli jesteś rodzicem i starasz się o pociechę, to dobry znak dla ciebie i twojej rodziny. Alternatywnie tego typu sen może być analogią do braku jakichkolwiek zobowiązań i tego jak przeskakujemy z jednej sprawy na drugą. 
Widzieć szczura w śnie - zachować otwarty umysł i mieć oczy dookoła głowy, ktoś z naszych bliskich będzie polował na nasze potknięcie, rzucając nam pod nogi kłody.
Rozpędzony szczur/w biegu - uczucia, którymi obdarza nas druga osoba, mogą przerodzić się w coś więcej. Bądźmy cierpliwi.
Gonitwa za szczurem - nie podejmujmy zbyt pochopnych decyzji oraz nie trwajmy w przekonaniu, że musimy kogoś uszczęśliwić na siłę. Niekiedy może prowadzić to do rozdzielenia.
Szczur gryzący w nogę - daje nam do myślenia o tym, że wszystko to co dzieje się wokół nas, dzieje się za szybko. Zwolnijmy na chwilę, a dostrzeżemy małe rzeczy, które zaczną nas cieszyć.
Zostać zaatakowanym przez szczura - jest odzwierciedleniem problemów, które obecnie atakują nas. Najwyższa pora stawić im czoła i zmierzyć się z nimi. Być może część z nich okaże się prostsza w rozwiązaniu niż nam się wydaje.
Strach przed szczurem - robienie czegoś wobec własnym przekonaniom, ucieczka od własnego charakteru. 
Szczur niesiony w rękach - dominacja przez niepożądane emocje, z którymi zmagamy się od dłuższego czasu. Pora to zmienić!
Łapka na gryzonie - oznacza oddanie się, poświęcenie w całości swoich interesów bliskim ci osobom, które w przyszłości w wielkim stopniu odwdzięczą ci się za to. 
Trutka na szczury - ktoś z kim masz dobry kontakt będzie próbował wybić cię z rytmu pracy oraz twojej własnej pozycji społecznej. Bądź prawdomówny w tym czasie. Może okazać się to kluczowe.


źródło: Centrum psychologii SEN
autor
Autor: Wróżbita Dionizy

Wróżbita Dionizy urodzony w 1950r.  jest najstarszym naszym ekspertem. Wróżby, horoskopy oraz senniki  wymagają czasu, ale Dionizy interpretuje je z najwyższa starannością oraz przemyśleniem. 

Opinie na temat artykułu

Średnia ocena
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
(3)
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Niesamowity sennik, dokładnie przewidział wydarzenia, które mi się przydarzyły....
Róża
18.08.2020
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Lubię sprawdzać losowe interpretacje snów. Dziś padło na sen o szczurach, którego znaczenie wcale mnie nie zaskoczyło.
Irka
17.08.2020
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Dlaczego w moim śnie goniłem szczura po całym mieszkaniu? Odpowiedź na to pytanie jak zwykle znalazłem w senniku. Genialna interpretacja snu o szczurach.
Mateusz
13.08.2020

Dodaj opinię

Ocena: