Sen o psie czarnym

Kolor czarny przywodzi na myśl niepokój, przygnębienie i samotność. Jest nieodłącznie związany z rozpaczą, śmiercią oraz żałobą. Jak więc interpretować sen o czarnym psie?
 
Szczegółowe znaczenie snu:
 
  • Będziesz ofiarą dokuczliwych plotek, zdrady lub podłej intrygi ze strony przyjaciela albo tez członka rodziny w sytuacji, gdy śnisz o takim psie. Zobaczysz prawdziwe oblicze tej osoby i przejrzysz na wylot jej nieszczere intencje. Jeżeli kobieta ma okazję dostrzec takiego psa we śnie, wówczas podświadomość ostrzega ją przed zdradą.
  • Najprawdopodobniej zapadniesz na jakąś chorobę, jeżeli widzisz we śnie czarnego psa, który gryzie.
  • Zabawa z czarnym psem we śnie symbolizuje troski i straty, które wkrótce pojawią się w Twoim życiu.
  • Czarny pies łaszący się do Ciebie we śnie to zwiastun tego, że padniesz ofiarą czyjejś podłej intrygi. Ponadto w Twoim życiu może nastąpić jakieś nieprzyjemne i zupełnie niespodziewane zdarzenie.
źródło: Centrum psychologii SEN
autor
Autor: Wiedźma Anna - Mistrzyni Horoskopów i Interpretacji Snów

Anna to wyjątkowa wiedźma, która z niesamowitą precyzją łączy starożytne sztuki astrologii i tajemnice interpretacji snów. Jej zdolności do odczytywania gwiazd oraz rozumienia symboliki nocnych wizji uczyniły ją jednym z najbardziej cenionych specjalistów w tych dziedzinach. Dzięki głębokiej wiedzy oraz intuicyjnemu podejściu, Anna potrafi dostarczyć klarownych odpowiedzi na pytania dotyczące przyszłości i wnętrza duszy. Jeśli pragniesz zrozumieć swoje miejsce w kosmicznym porządku lub poszukujesz klucza do tajemniczych snów, wiedźma Anna jest idealnym przewodnikiem w tej podróży.

Opinie na temat artykułu

Średnia ocena
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
(2)
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Niesamowita interpretacja, może uda mi się uniknąć tych wszystkich niemiłych rzeczy, gdy zrobię coś dobrego dla mojej rodziny i przyjaciół.
Agata
18.08.2020
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Kto by pomyślał, że kolor sierści psa ze snu może mieć znaczenie. Po raz kolejny sennik mnie zaskakuje. Tym razem snem o czarnym psie.
Klaudiusz
12.08.2020

Dodaj opinię

Ocena: