Sen o pasożytach we włosach

Jeżeli zobaczymy wszy na swojej bądź też obcej głowie, najprawdopodobniej wywołają w nas wstyd, skrępowanie, zbrzydzenie i inne niedobre odczucia. Widziane we śnie wyrażają frustrację, strach, obawę, irytację, poczucie winy, niespokojną głowę, wyrzuty sumienia, brud emocjonalny. Istnieje też możliwość, że ohydna wesz to jakiś element składowy Twojego życia, od którego należy zdecydowanie się odciąć. Co w sytuacji, gdy w naszym śnie widzimy te pasożyty we włosach? 

 

 

 

Szczegółowe znaczenie snu:

 

  • Wszy we włosach to symbol senny o wielu, często wykluczających się znaczeniach.
  • Sen o wszach we włosach ma następujące znaczenie: komuś przytrafi się choroba. W razie dostrzeżenia ich u siebie, spotka to Ciebie, natomiast w przypadku ujrzenia ich u kogoś zagrożony jest ktoś z Twojej rodziny, znajomych lub przyjaciół.
  • Jeżeli we śnie zobaczysz wiele wszy w swoich włosach, czeka Cię szczęście, albowiem wzbogacisz się najbliższym czasie.
  • Jeżeli we śnie odkryjesz, że Ty albo ktoś inny ma wszy we włosach, jest to dobrze wróżący znak na przyszłość, albowiem zapowiada pomyślność w Twoim życiu. Będziesz mieć wiele szczęścia, które dopomoże Ci w realizacji Twoich działań.
  • Znikoma liczba wszy we włosach we śnie przekazuje, że na swojej drodze życiowej doświadczysz jakichś trudności, które sprawią, że zrealizowanie Twojego przedsięwzięcia nieco oddali się w czasie.
  • Sen o obcinaniu włosów z powodu uporczywych wszy przestrzega Cię przed tym, aby nie wplatać się w czyjąś intrygę.
źródło: Centrum psychologii SEN
autor
Autor: Łukasz

Wróżbita Łukasz - pomimo młodego wieku (urodzony w 1980r.) posiada ogromną wiedzę oraz doświadczenie. Jego pasją jest Matematyka 

Opinie na temat artykułu

Średnia ocena
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
(2)
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Wczoraj śniły mi się wszy we włosach. Gdy się obudziłam to miałam wrażenie, że wszędzie po mnie chodzą. fuj
Mohito
18.08.2020
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Sen o wszach we włosach był naprawdę nieprzyjemny. Najgorsze jest to, że były w moich włosach i teraz obawiam się choroby. Chyba wybiorę się na wszelki wypadek do lekarza, żeby sprawdzić czy wszystko jest w porządku.
Julia
12.08.2020

Dodaj opinię

Ocena: