Sen o papierosach

Sen o papierosach może znaczyć bardzo wiele. Często motyw ten pojawia się we śnie osób, które zmagają się z tym, aby rzucić palenie. Tak więc wtedy nie można zawsze przypisywać mu jakiejś symboliki. Jednak według sennika papierosy mogą mieć konkretną symbolikę, zarówno negatywną jak i pozytywną. Sen, w którym widzimy papierosy pojawia się niejednokrotnie u osób, które bardzo pragną oderwać się od problemów, które towarzyszą im w codziennym życiu.

 

Widzieć papierosa we śnie może być przestrogą przed tym, żeby trzymać swoje nerwy na wodzy. Nie warto zawsze uzewnętrzniać się, ponieważ to może przynieść sporo kłopotów.

Papierosy palić we śnie to zapowiedź dużego stresu, który nadchodzi w życiu. Stres ten będzie wywołany sytuacją panującą w rodzinie. Często znaczy to, że ktoś z rodziny na przykład ma przed sobą ważny egzamin, albo przygotowuje się do jakiejś podróży, co u ciebie wywołuje ogromny stres. Sen ten w pewien sposób przestrzega przed tym, żeby nie dać ponieść się emocjom, ponieważ cała ta stresująca sytuacja szybko się zakończy i przebiegnie bez najmniejszych problemów.

Samo trzymanie papierosa we śnie zapowiada, że w najbliższym czasie czekają cię bardzo przyjemne chwile, które spędzisz w równie przyjemnym towarzystwie.

Widzieć we śnie palących zapowiada, że w najbliższym czasie poznasz grono osób, wśród których znajdziesz pełne zrozumienie. Zaprzyjaźnisz sie z nimi na wiele lat.

Częstowanie kogoś papierosem we śnie oznacza, że w rzeczywistym życiu bardzo boisz się mówić co myślisz i głośno wyrażać swoje zdanie. Zdecydowanie brakuje ci asertywności, przez co wiele tracisz. Warto więc wreszcie nieco zmienić swoje nastawienie.

Jeżeli we śnie pojawia się niedopałek papierosa to jest to znak, że jeżeli w rzeczywistości nie udało ci się nawiązać z kimś odpowiednich kontaktów, to pojawi się jeszcze szansa na ich nawiązanie. Nie wszystko jeszcze stracone. Wystarczy bowiem wykorzystywać odpowiednie sytuacje.

Sen, w którym widzisz cygara to zapowiedź dobrobytu, luksusu i niezwykle wygodnego życia. Jest to więc niewątpliwie bardzo dobry znak.

źródło: Centrum psychologii SEN
autor
Autor: Wiedźma Anna - Mistrzyni Horoskopów i Interpretacji Snów

Anna to wyjątkowa wiedźma, która z niesamowitą precyzją łączy starożytne sztuki astrologii i tajemnice interpretacji snów. Jej zdolności do odczytywania gwiazd oraz rozumienia symboliki nocnych wizji uczyniły ją jednym z najbardziej cenionych specjalistów w tych dziedzinach. Dzięki głębokiej wiedzy oraz intuicyjnemu podejściu, Anna potrafi dostarczyć klarownych odpowiedzi na pytania dotyczące przyszłości i wnętrza duszy. Jeśli pragniesz zrozumieć swoje miejsce w kosmicznym porządku lub poszukujesz klucza do tajemniczych snów, wiedźma Anna jest idealnym przewodnikiem w tej podróży.

Opinie na temat artykułu

Średnia ocena
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
(4)
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Śnił mi się papieros... nie wiem dlaczego. Ten sen był dla mnie przestrogą.
Anna
28.10.2020
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
MIałem sen o papierosach. Śniło mi się, że je paliłem. Pewnie nadejdzie teraz jakiś stres.
Elżbieta
25.09.2020
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
W moim śnie widziałem dużo osób palących. Jest to dla mnie pozytywna wróżba bo być może poznam osoby, z którymi zawiąże przyjaźnie na długie lata.
Jarek
31.08.2020
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Niesamowite. Śniło mi się własnie, że częstuje ludzi dookoła papierosami a sam nigdy nie paliłem.... To prawda, że nie jestem asertywny. Bardzo dobry sennik. Jest tak wiele wytłumaczeń różnych snów.
Adrian
06.08.2020

Dodaj opinię

Ocena: