Sen o obuwiu gimnastycznym

Buty jako motyw senny wskazują na nasze aktualne położenie życiowe, na nasze umiejscowienie w społeczeństwie. Buty sportowe zaś stanowią synonim komfortu i takie rozumienie tego symbolu należy przyjąć.
 
 
 
Szczegółowe znaczenie snu:
 
-Pojawienie się butów sportowych we śnie zwiastuje nadejście dobrej zmiany w Twoim życiu. Dotyczy to szczególnie osób, które nie czują się najlepiej ze swoim życiem.
-Śniło Ci się, że widziałeś, oglądałeś albo też zdecydowałeś się na zakup butów sportowych? W takim razie spotka Cię jakaś pozytywna zmiana w Twoim życiu.
-Widziałeś we śnie buty sportowe? W Twoim życiu wkrótce zajdzie zmiana. Możesz być pewny tego, że, będzie ona wynikiem wyłącznie Twojej aktywności, a nie żadnego szczęśliwego zrządzenia losu. Aktywności, która w przyszłości będzie Cię inspirowała do dalszych działań.
-Jeżeli borykasz się z jakimiś problemami, pojawienie się butów sportowych we śnie, stanowi dobrą wróżbę dla Ciebie. Pokonasz trudności i wszystko zakończy się dobrze.
-Istnieją tez inne sposoby interpretacji motywu butów sportowych. Mogą one symbolizować dyscyplinę- tak bardzo przytłaczającą dla osób żyjących w czyimś blasku. Sen o nich może stanowić impuls dla nich, aby wyjść z cienia i zacząć żyć własnym życiem.
-Buty sportowe jako przedmiot marzeń sennych należy również łączyć z rolą aktywności fizycznej w naszym życiu. Jest wielce prawdopodobne, że śniący potrzebuje większej dawki ruchu w swoim życiu codziennym. Ponadto możemy podświadomie czuć, że aktywny styl życia stanowi część naszej osobowości. Pojawienie się butów sportowych we śnie można też przetłumaczyć bardzo dosadnie w ten sposób, że śniący zaniedbał swój wygląd i powinien popracować nad tą kwestią.
źródło: Centrum psychologii SEN
autor
Autor: Wróżka Lena

Wróżka lena od 35 lat zajmuje się tworzeniem horoskopów. Pasją wózki są: Horoskopy, Znaki zodiaku oraz Tarot 

Opinie na temat artykułu

Średnia ocena
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
(4)
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Śniło mi się,że kupowałam buty sportowe.Czeka mnie pozytywna zmiana.Polecam
Tosia
24.09.2020
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Nigdy dotąd nie widziałam jakie buty mam we śnie, może po przeczytaniu tego sennika mój mózg zacznie zwracać na to uwagę.
Sabina
18.08.2020
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Pamiętam, że jak byłam mała śniło mi się, że nosiłam piękną sukienkę, taką balową, o której każdy marzy, a o niej nosiłam trampki gimnastyczne. Popłakałam sie przez to, że mam niepasujące buty. Nie pamiętam teraz czy sen się spełnił, ale miło było sobie go przypomnieć.
Weronika
14.08.2020
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Nigdy nie lubiłam lekcji w-fu, ale ostatnio miałam sen, że przyszłam na tą lekcję i nie miałam obuwia, które by pozwoliło mi wejść na sale gimnastyczną.. Nauczyciel nie był zadowolony.
Karolina
20.11.2019

Dodaj opinię

Ocena: