Sen o obłokach

  • Pojawiające się we śnie chmury to zatem wskazówka do działań na przyszłość, przestroga, ostrzeżenie, by kierować się w życiu rozwagą i rozsądkiem.
  • Ciemne chmury, które dodatkowo przynoszą burzę, to zapowiedź kłopotów i nieporozumień. To czas, którym należy przygotować się na niepowodzenia i komplikacje, które będą miały istotny wpływ na podejmowane decyzje i życie śniącej osoby. Należy więc już teraz przyjrzeć się swoim czynnościom i wyciągnąć odpowiednie wnioski, by można było przynajmniej w jakimś stopniu zapobiec tego typu wydarzeniom.
  • Widok przesuwających się po niebie chmur to zapowiedź, że kłopoty, problemy, które utrudniają życie śniącemu, w niedługim czasie przeminą. Śniąca w ten sposób osoba będzie miała możliwość uwolnienia się przynajmniej w pewnym stopniu od dotychczasowych kłopotów.
  • Jeśli śniąca osoba widzi we śnie lekkie, delikatne chmurki, obłoczki, na których patrzenie sprawia radość, to może się spodziewać w niedługim czasie pewnych miłych sytuacji, niespodzianek, które przyniosą sporo radości i na pewno przyczynią się do poprawy humoru śniącej osoby.
  • Według niektórych senników, deszczowe chmury, jakie pojawiają się we śnie, mogą symbolizować oczyszczenie duszy, uwolnienie się od lęków przeszłości.
źródło: Centrum psychologii SEN
autor
Autor: Łukasz

Wróżbita Łukasz - pomimo młodego wieku (urodzony w 1980r.) posiada ogromną wiedzę oraz doświadczenie. Jego pasją jest Matematyka 

Opinie na temat artykułu

Średnia ocena
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
(2)
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Wiedziałam, że sny o obłokach mają bardzo pozytywne znaczenie. Zawsze tak mi się kojarzyło.
Basia
31.08.2020
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Miłe interpretacje, kiedyś miałam sen o obłokach, wtedy nie czytałam jeszcze senników ale na szczęście takie sny to dobry znak.
Olaxxx
18.08.2020

Dodaj opinię

Ocena: