Sen o nielojalności żony

Nielojalność to poważne przewinienie godzące prosto w dobro małżeństwa. Obserwacja rzeczywistości pokazuje, że jest ona nierzadko występującym zjawiskiem społecznym. Wystarczy jedna chwila i rozsypie się cały świat, który wspólnie budowaliście niekiedy nawet przez lata, albowiem może to spotkać każdą parę. Zdrada nigdy nie ma dobrych stroni. Dogłębnie rani pokrzywdzoną osobę, niszczy jej miłość, zaufanie i wiarę w partnera. Urażona duma, nienawiść i upokorzenie jest generalnie przyczyną decyzji o rozstaniu. Takie wspomnienie jest ciężkim i bolesnym bagażem, który dźwiga się do końca życia. Motyw senny niewierności jest dość popularny. Na pewno możesz odczuwać niepokój w razie takiego snu, ale nie musi to determinować Twojej rzeczywistości. Jak więc mamy interpretować sen o zdradzie żony?
 
 
 
Szczegółowe znaczenie snu:
 
  • Sen o nielojalności żony odzwierciedla zazdrość i brak pewności osoby śniącej.
  • Pragniesz odmiany w swoim monotonnym życiu, co objawia się tym, że nieustannie szukasz coraz to nowszych odczuć, jeśli w Twoim śnie ma miejsce zdrady żony.
  • Sen o nielojalności żony może mieć następującą interpretację: do żadnej zdrady nie dojdzie, ale czekają Cię inne problemy w małżeństwie.
  • Sen o nielojalności żony z bliskim przyjacielem męża zawiera dla Ciebie wskazówkę i przekazuje, że musisz rozważyć czy to małżeństwo ma jeszcze przed sobą jakąkolwiek przyszłość.
źródło: Centrum psychologii SEN
autor
Autor: Wiedźma Anna - Mistrzyni Horoskopów i Interpretacji Snów

Anna to wyjątkowa wiedźma, która z niesamowitą precyzją łączy starożytne sztuki astrologii i tajemnice interpretacji snów. Jej zdolności do odczytywania gwiazd oraz rozumienia symboliki nocnych wizji uczyniły ją jednym z najbardziej cenionych specjalistów w tych dziedzinach. Dzięki głębokiej wiedzy oraz intuicyjnemu podejściu, Anna potrafi dostarczyć klarownych odpowiedzi na pytania dotyczące przyszłości i wnętrza duszy. Jeśli pragniesz zrozumieć swoje miejsce w kosmicznym porządku lub poszukujesz klucza do tajemniczych snów, wiedźma Anna jest idealnym przewodnikiem w tej podróży.

Opinie na temat artykułu

Średnia ocena
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
(3)
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Miałem sen o tym, że moja żona kręci z moim przyjacielem, kiedyś byłem o to zazdrosny, bezpodstawnie. Według mnie moje małżeństwo ma przyszłość, mamy ośmiomiesięczną córeczkę.
Mirosław
18.08.2020
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Dobrze, że nigdy nie miałem snu o nielojalności żony. Nawet we śnie bym się zdenerwował i to konkretnie..
Damian
12.08.2020
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Złe sny
Sylwek
19.11.2019

Dodaj opinię

Ocena: