Sen o młodym piesku

Sen, w którym pojawia się szczeniak, to symbol wiernego przyjaciela lub też twojego dobrego samopoczucia.

Sen, w którym widzisz czarnego psa zapowiada, że twój długoletni przyjaciel ostatecznie zdradzi cię. Martwy pies to symbol senny mówiący o przebywaniu wśród ludzi do nas wrogo nastawionych. Kiedy śnisz, że posiadasz psa, to jest to zapowiedzią przyjaźni na wiele lat. Zdobędziesz kogoś, kto ci pomoże w każdej sytuacji. Sen o białym psie to zapowiedź bardzo przyjemnej znajomości, która wniesie do twojego życia ogrom radości. Jeśli głównym motywem twych snów stał się gryzący pies, to jest to zapowiedzią obmowy. Sen o psie wściekłym to wyraz twoich zupełnie nieuzasadnionych obaw i strachu przed czymś. Jeżeli przyśnił ci się pies i kot, to czeka cię jakieś wydarzenie, które wzbudzi w tobie mieszane uczucia. Przymilający się pies, albo też pies oswojony to znak, że jakaś nieprzychylna ci osoba chce za wszelką cenę zwabić cię w zastawione sidła. Bawiąc się z psem we śnie otrzymujesz znak, który mówi ci o sporych stratach bądź też wielu zmartwieniach. Jeśli w marzeniach sennych idziesz z psem na spacer to dostajesz sygnał, że wreszcie chcesz ustabilizować się w życiu, zresztą przyszedł na to już najwyższy czas.
 
Sen o myśliwskim psie przestrzega przed tym, że kupujesz przedmioty niewłaściwego pochodzenia. Jeżeli we śnie widzisz polującego psa, to jest to zapowiedzią wielu przykrości. Być napadniętym przez psa w czasie snu to przestroga, że musisz być teraz ostrożny we wszystkim, co w życiu robisz. Kiedy podczas snu to ty szczujesz kogoś psem oznacza to, że w najbliższym czasie przysporzysz sobie niemało wrogów. Sen, w którym słyszysz szczekającego psa jest przestrogą, że musisz teraz zachować odpowiednią czujność.
 
Pies na smyczy symbolizuje kogoś nieżyczliwego w pracy. Jeśli w swoim śnie widzisz głodnego psa oznacza to, że zupełnie daremnie troszczysz się o niektóre sprawy. Jeśli w swoim śnie widzisz kilka psów, które szarpią się między sobą, to sen ten zapowiada dość poważny spór w rodzinie. Może to być konflikt, który trwać będzie przez sporą ilość lat.
 
Sen, w którym głównym motywem stał się wyjący pies oznacza ogromne niebezpieczeństwo, które grozić ci będzie w najbliższym czasie. Jeżeli natomiast spotkaniu z psem we śnie towarzyszy lęk, może to oznaczać, że w rodzinie pojawią się komplikacje i kłótnie. Gdy twoje sny traktują o psach na łańcuchu, czujesz samotność, smutek i niedocenienie przez ludzi. Natomiast oglądanie psiej budy podczas snu to sygnał, że sam zejdziesz na psy.
źródło: Centrum psychologii SEN
autor
Autor: Wróżbita Dionizy

Wróżbita Dionizy urodzony w 1950r.  jest najstarszym naszym ekspertem. Wróżby, horoskopy oraz senniki  wymagają czasu, ale Dionizy interpretuje je z najwyższa starannością oraz przemyśleniem. 

Opinie na temat artykułu

Średnia ocena
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
(2)
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Mam dostać awans, a w moim śnie pojawiły się śliczne, zdrowe szczeniaki. Cieszy mnie to bo oznacza, że wszystko powinno pójść po mojej myśli. :)
Gaba
18.08.2020
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Ugryzł mnie pies we śnie. Mam wrażenie, że koleżanki w pracy mówią o mnie za moimi plecami. Te interpretację są super !
Anna
07.01.2020

Dodaj opinię

Ocena: