Sen o kruczoczarnych butach

Obuwie w pewien sposób stanowi odzwierciedlenie charakteru noszącej je osoby. Widziane we śnie buty wskazują na zajmowaną pozycję społeczną, która jest uwarunkowana takimi czynnikami jak wykonywany zawód, sytuacja finansowa i majątkowa , kontakty społeczne, jak również poczucie własnej wartości. Natomiast barwa czarna symbolizuje śmierć, żałobę, smutek oraz niepokój.
 
 
 
 
Szczegółowe znaczenie snu:
 
  • Generalnie czarne buty we śnie odczytuje się jako przestrogę przed nadejściem jakichś problemów. Twój stan zdrowotny ulegnie pogorszeniu albo też jest możliwość, że przez własne nieodpowiednie działania czy decyzje wpędzisz się w tarapaty.
  • Sen o ubieraniu czarnego obuwia eksponuje Twoją nadmierną gadatliwość, która może ostatecznie doprowadzić do tego, że spotkają Cię przykre doświadczenia. Należy uważać na to, komu zdradza się własne tajemnice, a najbardziej korzystne byłoby zachowanie je dla siebie.
  • Ukradłaś bądź ukradłeś we śnie czarne buty? Zapewne masz obecnie niespokojne sumienie, ponieważ niedawno dokonałaś bądź dokonałeś czegoś wbrew własnej moralności.
  • Masz sen o noszeniu czarnych butów? Los przyniesie Ci zadziwiającą, w zupełności nieoczekiwaną zmianę, która uczyni Twoje życie lepszym.
  • Przygotuj się na nieporozumienia z członkiem rodziny, znajomym, przyjacielem bądź kimś z sfery zawodowej, jeżeli miałaś bądź miałeś sen o dawaniu w prezencie takiego obuwia.
źródło: Centrum psychologii SEN
autor
Autor: Łukasz

Wróżbita Łukasz - pomimo młodego wieku (urodzony w 1980r.) posiada ogromną wiedzę oraz doświadczenie. Jego pasją jest Matematyka 

Opinie na temat artykułu

Średnia ocena
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
(2)
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Śniło mi się, że kupowałam na prezent czarne szpilki. Nie mam pojęcia dla kogo i z jakiej okazji. W następstwie tego snu doszło do nieporozumienia z moim przyjacielem i od tamtej pory nie odzywa się do mnie...
Lili
30.11.2020
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Nigdy nie zwracam uwagi na obuwie jakie noszę w snach. Jednak czas to zmienić bo interpretacje snu o czarnych butach czy innym rodzaju obuwia zawarte w senniku są naprawdę niezłe..
Igor
11.08.2020

Dodaj opinię

Ocena: