Sen o kąsającym zębami psie

Popularna jest opinia, że pies to najwierniejszy przyjaciel człowieka. Można się spierać, ale z pewnością zwolennicy tego poglądu dominują nad przeciwnikami. Senniki podają, że oznacza on towarzysza, wierność, oddanie, szczerość, bezpieczeństwo, bezwarunkową miłość, a z drugiej strony w negatywny, kontekście także brutalność, bezwzględność, zwierzęce popędy, zdradę, strach i zakłamanie. Co może znaczyć łapiący zębami pies w naszym śnie?Szczegółowe znaczenie snu:
 
  • Ewidentnie jesteś tematem czyichś plotek, jeżeli masz okazję dostrzec we śnie kąsającego czworonoga. Można tez przyjąć inne znaczenie: spotkają Cię kłopoty ze zdrowiem.
  • Jeżeli w Twoim śnie widzisz psa kąsającego zębami w nogę, zapewne czujesz, że nie jesteś obecnie w stanie zachować równowagi w swoim życiu. Brak Ci pewność w nowej sytuacji, w której się znajdujesz albo cierpisz na brak chęci do działania.
  • Zgodnie z inną interpretacją pojawienie się kąsającego  zębami psa może oznaczać, że w przeszłości Twoja druga połówka Cię zdradziła, jednakże spotkało ją wybaczenie z Twojej strony. Każdy mądry człowiek powinien wyciągać wnioski, dlatego wykazuj się spostrzegawczością i polegaj na tym, co mówi Ci intuicja.
  • Bycie atakowanym przez psa we śnie zwiastuje, że w Twoim życiu pojawią się jakieś komplikacje. Ponadto motyw ten może wskazywać, że nie radzisz sobie z własnym uzależnieniem.
  • Rozwścieczony pies z zębami na wierzchu jako przedmiot marzeń sennych pokazuje Twoje największe lęki i obawy. Senniki podają też inne znaczenie dotyczące wewnętrznego konfliktu, który toczy się pomiędzy Twoimi pragnieniami a rozumem.
 
 
 
źródło: Centrum psychologii SEN
autor
Autor: Wiedźma Anna - Mistrzyni Horoskopów i Interpretacji Snów

Anna to wyjątkowa wiedźma, która z niesamowitą precyzją łączy starożytne sztuki astrologii i tajemnice interpretacji snów. Jej zdolności do odczytywania gwiazd oraz rozumienia symboliki nocnych wizji uczyniły ją jednym z najbardziej cenionych specjalistów w tych dziedzinach. Dzięki głębokiej wiedzy oraz intuicyjnemu podejściu, Anna potrafi dostarczyć klarownych odpowiedzi na pytania dotyczące przyszłości i wnętrza duszy. Jeśli pragniesz zrozumieć swoje miejsce w kosmicznym porządku lub poszukujesz klucza do tajemniczych snów, wiedźma Anna jest idealnym przewodnikiem w tej podróży.

Opinie na temat artykułu

Średnia ocena
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
(1)
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Spacerowałam, kiedy nagle zaatakował mnie pies. Szkoda, że znaczenie snu o kąsającym zębami psie nie jest zbyt pozytywne.
Aneta
12.08.2020

Dodaj opinię

Ocena: