Sen o eks

Jeśli śnisz o tym, że to ty zabijasz swojego byłego partnera to najczęściej jest to sen o pozytywnym znaczeniu - twój umysł próbuje pozbyć się wszystkiego, co jest z nim związane. Twoja chęć pójścia do przodu jest silniejsza niż wspomnienia i uczucia, które być może nadal żywisz do "eks". Jeśli nie udaje ci się we śnie zabić byłego partnera to twoje uczucia i przywiązanie do niego są wciąż zbyt silne.

Ogólnie rzecz biorąc pojawienie się we śnie byłego partnera oznacza brak równowagi pomiędzy teraźniejszością, a wydarzeniami z przeszłości. Często takie sny są oznaką zagubienia i rozpamiętywania zdarzeń, które już minęły. Jeśli przyśni ci się były partner to jest to jasny sygnał, że czas najwyższy skupić się na byciu tu i teraz, a nie żyć przeszłymi sprawami. Taki sen można też interpretować w ten sposób, że między tobą a "eks" może jeszcze nie wszystko do końca wyjaśnione. Czas to naprawić, bo taki stan zawieszenia nie jest dla ciebie dobry i może mieć negatywny wpływ na twoje nowe związki.

Bardziej szczegółowo można odczytać znaczenie snu, zwracając uwagę na kontekst i tak na przykład, jeśli "eks" chce wrócić do ciebie to znaczy, że decyzja o zakończeniu związku może nie była słuszna lub do końca przemyślana, ale czasu już nie cofniesz, więc lepiej będzie po prostu zaakceptować zmiany. Jeśli były partner wyznaje ci miłość to prawdopodobnie dowiesz się czegoś, co mile cię zaskoczy (nie będzie to związane z "eks"). 

Kiedy zdradzasz obecnego partnera z byłym chłopakiem to nie doceniasz tego, co obecnie posiadasz. Musisz bliżej przyjrzeć się swojemu ukochanemu i dostrzec jego zalety - doceń to, ile dostajesz od losu. Jeśli podczas snu mścisz się na "eks" to znaczy, że nadal żywisz do niego urazę i nie możesz mu wybaczyć. Ta niechęć jest bardzo niezdrowa, musisz się jej pozbyć i ruszyć dalej ze swoim życiem.
źródło: Centrum psychologii SEN
autor
Autor: Wiedźma Anna - Mistrzyni Horoskopów i Interpretacji Snów

Anna to wyjątkowa wiedźma, która z niesamowitą precyzją łączy starożytne sztuki astrologii i tajemnice interpretacji snów. Jej zdolności do odczytywania gwiazd oraz rozumienia symboliki nocnych wizji uczyniły ją jednym z najbardziej cenionych specjalistów w tych dziedzinach. Dzięki głębokiej wiedzy oraz intuicyjnemu podejściu, Anna potrafi dostarczyć klarownych odpowiedzi na pytania dotyczące przyszłości i wnętrza duszy. Jeśli pragniesz zrozumieć swoje miejsce w kosmicznym porządku lub poszukujesz klucza do tajemniczych snów, wiedźma Anna jest idealnym przewodnikiem w tej podróży.

Opinie na temat artykułu

Średnia ocena
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
(5)
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Nie wiem dlaczego mój były facet pojawia się w moich snach. Minęło już tyle czasu, wszystko co miało być powiedziane zostało powiedziane. Wydaje mi się, że zamknęłam ten rozdział raz na zawsze.
Arleta
30.11.2020
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Ciekawe interpretacje.Polecam sennik.
Benia
16.09.2020
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Mój sen o eks polegał na tym, że każdy z nich (nie było ich aż tylu...) stał w kolejce i dawał mi prezent, po to abym stwierdziła jakimi partnerami byli: dobrymi czy złymi.
Ewa
18.08.2020
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Kilka razy śnił mi się mój eks. Miałam wyrzuty sumienia wobec mojego chłopaka, nie wiem czy porozmawiać z nim na ten temat czy po prostu przemilczeć.
Olka
14.08.2020
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
to chyba mój najczęstszy sen... bardzo często śni mi się moja byłą partnerka. ..
~raddooo
22.11.2018

Dodaj opinię

Ocena: