Sen o ciąży

Sen o ciąży to bardzo często zapowiedź nowych planów, które urzeczywistnione zostaną w niedalekiej przyszłości. Trzeba również pamiętać o tym, że znaczenie snu o ciąży nie musi być zawsze dokładnie interpretowane. Sen o ciąży może być bowiem oznaką tego, że bardzo intensywnie o niej myślisz. Może on więc pojawić się kiedy jesteś w ciąży, kiedy bardzo pragniesz dziecka, albo wprost przeciwnie, kiedy ciąży absolutnie nie chce i boisz się jej.

 

Według sennika jednak inne znaczenie ma bycie w ciąży szczęśliwej i zdrowej, a inne ma znaczenie ciąża zagrożona. Zagrożona ciąża bowiem to jednak złe wieści.

 

Podobnie jest z porodem. Sam poród we śnie to bardzo dobry znak. Jest to symbol oczyszczenia i zapowiedzi zupełnie nowych wyzwań w życiu. Według wielu interpretacji to także zapowiedź rozwiązania ważnych spraw. Zapowiedzią szczęścia jest przede wszystkim widziany we śnie poród chłopca. Poród we śnie to znak nowych wyzwań i planów, natomiast poronienie to kłótnie i problemy w rodzinie.

 

Widzieć we śnie ciężarną kobietę to znak, że już niedługo poprawią się nasze warunki materialne, albo dopisze nam szczęście w interesach.

 

Jeżeli jednak o ciąży śni młoda kobieta, jest to zapowiedzią, że w najbliższym czasie wybuchnie jakiś skandal z jej osobą w roli głównej.

 

Sen, w którym mamy ciążę z komplikacjami oznacza, że zmagasz się z jakimś problemem, ale nie poradzisz sobie z nim samodzielnie. Potrzebujesz wsparcia przyjaciół albo rodziny.

 

źródło: Centrum psychologii SEN
autor
Autor: Wiedźma Anna - Mistrzyni Horoskopów i Interpretacji Snów

Anna to wyjątkowa wiedźma, która z niesamowitą precyzją łączy starożytne sztuki astrologii i tajemnice interpretacji snów. Jej zdolności do odczytywania gwiazd oraz rozumienia symboliki nocnych wizji uczyniły ją jednym z najbardziej cenionych specjalistów w tych dziedzinach. Dzięki głębokiej wiedzy oraz intuicyjnemu podejściu, Anna potrafi dostarczyć klarownych odpowiedzi na pytania dotyczące przyszłości i wnętrza duszy. Jeśli pragniesz zrozumieć swoje miejsce w kosmicznym porządku lub poszukujesz klucza do tajemniczych snów, wiedźma Anna jest idealnym przewodnikiem w tej podróży.

Opinie na temat artykułu

Średnia ocena
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
(3)
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Śniło mi się, że moja 12 letnia siostra jest w ciąży, ciekawe co narozrabia. Lepiej uprzedzę rodziców.
Bernadka
18.08.2020
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Bardzo interesujący sennik, w którym zawarte są zaskakujące znaczenia snów, których nigdy wcześniej nie znałam.
Kamila
17.08.2020
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Świetnie opisane znaczenia snu o ciąży. Tego właśnie oczekiwałam.
Tośka
17.08.2020

Dodaj opinię

Ocena: