Sen o brudnym obuwiu

Buty jako motyw senny odzwierciedlają pozycję społeczną. Według senników błoto można rozpatrywać na kilku płaszczyznach. Po pierwsze wiąże się go z brudem moralnym czy też duchowym i wówczas symbolizuje różne trudności, z którymi musimy się mierzyć w swojej rzeczywistości. Według innej interpretacji można go rozpatrywać jako zapowiedź nastąpienia oczyszczenia. Najpowszechniej jednak błoto kojarzy się z nieczystymi pragnieniami seksualnymi, chęcią nieuczciwego wzbogacenia się, a ponadto także z bezwzględnością w dążeniu do celu, zaniepokojeniem i strachem. Znaczenie snu o butach w błocie bywa różne, ale w każdym przypadku nie ma ono pozytywnej interpretacji.
 
 
 
Szczegółowe znaczenie snu:
 
  • Jeżeli zobaczyłaś bądź zobaczyłeś takie buty w swoim śnie, czeka Cię wrogość ze strony członka rodziny czy też przyjaciela. Wykaż się większym wyczuciem i powstrzymaj niegrzeczne komentarze, jeżeli chcesz poprawić te relacje.
  • Widzenie we śnie butów w błocie to zapowiedź tego, że jakaś osoba Cię wkrótce osądzi.
  • Buty w błocie jako temat przewodni snu mogą alarmować, że coś albo ktoś stanie Ci na drodze i będzie przeszkodą skutecznie utrudniającą osiągnięcie wyznaczonego celu. Jednakże trudności zawsze można pokonać.
  • Sen, w którym Twoje buty są bardzo ubłocone, jest wyrazem tego, że ostatnio w Twoim życiu miały miejsce bolesne zdarzenia.
źródło: Centrum psychologii SEN
autor
Autor: Wiedźma Anna - Mistrzyni Horoskopów i Interpretacji Snów

Anna to wyjątkowa wiedźma, która z niesamowitą precyzją łączy starożytne sztuki astrologii i tajemnice interpretacji snów. Jej zdolności do odczytywania gwiazd oraz rozumienia symboliki nocnych wizji uczyniły ją jednym z najbardziej cenionych specjalistów w tych dziedzinach. Dzięki głębokiej wiedzy oraz intuicyjnemu podejściu, Anna potrafi dostarczyć klarownych odpowiedzi na pytania dotyczące przyszłości i wnętrza duszy. Jeśli pragniesz zrozumieć swoje miejsce w kosmicznym porządku lub poszukujesz klucza do tajemniczych snów, wiedźma Anna jest idealnym przewodnikiem w tej podróży.

Opinie na temat artykułu

Średnia ocena
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
(3)
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Ciekawe interpretacje.Szkoda,że negatywne bo sennik zawsze się sprawdza.
Benia
22.09.2020
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
To prawda, śniły mi się bardzo obłocone buty, myłem je ale błoto nie schodziło... A właśnie 2 tygodnie temu zostałem zwolniony z pracy... Sennik jest prawdziwy.
Olaf
06.08.2020
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Nigdy te senniki nie przestaną mnie zaskakiwać.
Weronika
02.07.2020

Dodaj opinię

Ocena: