Aniela

Aniela to żeńskie imię o polskim pochodzeniu. Wywodzi się od hebrajskiego imienia "Hanna", które oznacza "łaskę" lub "miłosierdzie". Imię Aniela jest stosunkowo rzadko używane w Polsce, dlatego noszące je osoby mogą czuć się wyjątkowe i niepowtarzalne.

Osoby o imieniu Aniela są zazwyczaj pełne energii i entuzjazmu. Są ciepłe, mają dobrze rozwinięte poczucie empatii i skłonności do pomagania innym. Są również bardzo wrażliwe emocjonalnie i często kierują się sercem w podejmowaniu decyzji.

Charakterystyczną cechą Aniel jest jej optymizm. Zawsze znajduje pozytywne strony w każdej sytuacji i potrafi podnosić na duchu innych swoim optymizmem. Jest to osoba, która nie zraża się łatwo i zawsze szuka rozwiązań nawet w najtrudniejszych sytuacjach.

Aniela ma również duże umiejętności komunikacyjne i potrafi nawiązać harmonijną atmosferę w grupie. Jej wyjątkowa umiejętność słuchania sprawia, że jest świetną przyjaciółką i osobą, do której można się zawsze zwrócić po wsparcie.

Zawodowo Aniela ma predyspozycje do pracy w sektorze służby społecznej, medycynie lub pomocy psychologicznej. Ze względu na swoje umiejętności interpersonalne i empatię, doskonale nadaje się do pracy z ludźmi i potrafi wnosić radość i optymizm do swojego otoczenia.

Imieniny Anieli przypada na 26 lipca. Jest to dzień, w którym obchodzona jest pamiątka św. Anieli Merici, włoskiej zakonnicy i założycielki zgromadzenia Urszulanek. Osoby noszące imię Aniela mogą czuć się szczególnie uprzywilejowane w ten dzień i mogą świętować razem ze swoimi bliskimi.

źródło: Centrum psychologii SEN
autor
Autor: Wróżbita Dionizy

Wróżbita Dionizy urodzony w 1950r.  jest najstarszym naszym ekspertem. Wróżby, horoskopy oraz senniki  wymagają czasu, ale Dionizy interpretuje je z najwyższa starannością oraz przemyśleniem. 

Opinie na temat artykułu

Średnia ocena
pusta gwiazdka pusta gwiazdka pusta gwiazdka pusta gwiazdka pusta gwiazdka
(0)

Dodaj opinię

Ocena: