Bohdan

Imię męskie BOHDAN pochodzi od starosłowiańskiego imienia "Bogdan", które składa się z dwóch członów: "bog" oznaczającego "bóg" oraz "dan" oznaczającego "dany". Zatem dosłowne znaczenie imienia BOHDAN to "dany przez Boga".

Osoby noszące imię BOHDAN charakteryzują się kilkoma wyróżniającymi się cechami charakteru. Są zazwyczaj bardzo inteligentne, kreatywne i ciekawskie. Posiadają wysoką inteligencję emocjonalną, dzięki czemu są w stanie rozumieć i współczuć innym ludziom. Są również rozważne i zorganizowane, co pozwala im skutecznie planować i osiągać swoje cele.

Bohdan posiada również wiele predyspozycji zawodowych. Dzięki swojej inteligencji, może odnaleźć się w wielu dziedzinach, szczególnie w tych wymagających analizy i rozwiązywania problemów. Mogą być skuteczni zarówno jako naukowcy, inżynierowie, jak i prawnicy, lekarze czy przedsiębiorcy. Ich zmysł artystyczny i kreatywność mogą również prowadzić ich do sukcesu jako artyści, pisarze lub projektanci.

Osoby o imieniu BOHDAN obchodzą imieniny 13 grudnia. W Polsce jest to dzień wspomnienia św. Bożydara, biskupa i męczennika, który zmarł w IV wieku. Imieniny są okazją do świętowania i składania życzeń imieninowych osobom noszącym to imię.

źródło: Centrum psychologii SEN
autor
Autor: Łukasz

Wróżbita Łukasz - pomimo młodego wieku (urodzony w 1980r.) posiada ogromną wiedzę oraz doświadczenie. Jego pasją jest Matematyka 

Opinie na temat artykułu

Średnia ocena
pusta gwiazdka pusta gwiazdka pusta gwiazdka pusta gwiazdka pusta gwiazdka
(0)

Dodaj opinię

Ocena: