Alfred

Imię męskie ALFRED jest pochodzenia germańskiego. Składa się z dwóch członów: "alf", co oznacza "elf" oraz "rēd", które można przetłumaczyć jako "rada" lub "doradca". Oznacza to więc "doradca elfów" lub "elfia rada". Imię to było szczególnie popularne w Anglii w czasach średniowiecznych.

Osoby noszące imię ALFRED są zwykle uważane za inteligentne, mądre i odpowiedzialne. Mają tendencję do bycia zrównoważonymi i rozważnymi, co czyni z nich idealnych doradców i liderów. Są ambitni i zmotywowani, dążąc do osiągnięcia sukcesu we wszystkich dziedzinach życia.

Alfredowie cechują się również silnym poczuciem lojalności i oddania swoim bliskim. Są wiernymi przyjaciółmi i oddanymi partnerami życiowymi. Mają naturalną zdolność do słuchania i udzielania sensownych i praktycznych porad. Są również bardzo uprzejmi i życzliwi wobec innych ludzi.

Osoba o imieniu ALFRED może mieć różnorodne predyspozycje zawodowe. Ze względu na swoje umiejętności doradcze często stają się nauczycielami, mentorem lub konsultantem. Ich inteligencja i rozważność czynią ich także doskonałymi naukowcami, badaczami lub prawnikami. Ponadto, ich ambicje i determinacja sprawiają, że często odnoszą sukcesy jako przedsiębiorcy lub menedżerowie.

W kalendarzu imienin ALFREDA dniem obchodzonym jest 25 października, co wynika z upamiętnienia brytyjskiego króla Alfreda Wielkiego, który znacząco przyczynił się do ocalenia i rozwoju swojego królestwa.

źródło: Centrum psychologii SEN
autor
Autor: Wróżka Lena

Wróżka lena od 35 lat zajmuje się tworzeniem horoskopów. Pasją wózki są: Horoskopy, Znaki zodiaku oraz Tarot 

Opinie na temat artykułu

Średnia ocena
pusta gwiazdka pusta gwiazdka pusta gwiazdka pusta gwiazdka pusta gwiazdka
(0)

Dodaj opinię

Ocena: