Horoskop tygodniowy Waga

Odkryj swoją przyszłość
baran
Baran
byk
Byk
bliznieta
Bliźnięta
rak
Rak
lew
Lew
panna
Panna
waga
Waga
skorpion
Skorpion
strzelec
Strzelec
koziorozec
Koziorożec
wodnik
Wodnik
ryby
Ryby

Horoskop Tygodniowy Waga 12 lutego 2024 - 18 lutego 2024

byk
12 lutego 2024 - 18 lutego 2024
Miłość:
Praca:
Zdrowie:
Drugim tygodniu tego miesiąca, Mars w Twoim domu komunikacji pobudza Twoją chęć do wyrażania siebie. To doskonały okres na pisanie, publiczne wystąpienia lub rozpoczęcie nowego projektu komunikacyjnego. Uważaj jednak na potencjalne nieporozumienia i bądź jasny w swojej komunikacji.

Horoskopy z ostatnich tygodni dla Wagi

5 lutego 2024 - 11 lutego 2024
Ten tydzień skupia się na twoich relacjach. Z Wenus, planetą miłości, w Twoim domu partnerstwa, możesz poczuć się bardziej związany z ludźmi wokół siebie, a relacje stają się bardziej namiętne i głębokie. Dla singli jest to doskonały czas na spotkanie kogoś wyjątkowego, podczas gdy ci w związkach mogą odkryć nowe poziomy bliskości. Luty dla Wagi to miesiąc, który skupia się na relacjach, komunikacji, rodzinnym cieple i kreatywności. W tym miesiącu będziesz miał okazję pogłębić swoje więzi, wyrazić siebie w różnych formach i cieszyć się życiem w pełni. Pamiętaj, aby korzystać z tych chwil, słuchać siebie i postępować zgodnie ze swoim sercem.

29 stycznia 2024 - 4 lutego 2024

22 stycznia 2024 - 28 stycznia 2024
Pod koniec miesiąca poczujesz potrzebę zajęcia się swoim zdrowiem i codziennymi rutynami. Mars w Twoim domu zdrowia może dać Ci impuls do podjęcia nowej aktywności fizycznej, poprawy nawyków żywieniowych czy zastanowienia się nad tym, jak lepiej dbać o siebie w codziennym życiu.

15 stycznia 2024 - 21 stycznia 2024
Trzeci tydzień przynosi refleksję nad Twoją duchowością i wewnętrznymi przemyśleniami. Neptun w Twoim domu duchowości zachęca do głębszego poznawania siebie. To doskonały czas na medytację, praktyki duchowe czy po prostu chwile kontemplacji w samotności.

autor
Autor: Łukasz

Wróżbita Łukasz - pomimo młodego wieku (urodzony w 1980r.) posiada ogromną wiedzę oraz doświadczenie. Jego pasją jest Matematyka 

Opinie na temat artykułu

Średnia ocena
pusta gwiazdka pusta gwiazdka pusta gwiazdka pusta gwiazdka pusta gwiazdka
()

Dodaj opinię

Ocena: