Horoskop tygodniowy Lew

Odkryj swoją przyszłość
baran
Baran
byk
Byk
bliznieta
Bliźnięta
rak
Rak
lew
Lew
panna
Panna
waga
Waga
skorpion
Skorpion
strzelec
Strzelec
koziorozec
Koziorożec
wodnik
Wodnik
ryby
Ryby

Horoskop Tygodniowy Lew 19 lutego 2024 - 25 lutego 2024

byk
19 lutego 2024 - 25 lutego 2024
Miłość:
Praca:
Zdrowie:
Twój umysł zaczyna pracować z pełną mocą. Chłoniesz wiedzę, jesteś otwarty na nowe pomysły i inspiracje. To doskonały czas na kursy, szkolenia czy planowanie przyszłych projektów. W tym tygodniu ważne będzie też zadbanie o zdrowie i dobre samopoczucie - warto włączyć do swojego planu dnia aktywność fizyczną czy zdrowe odżywianie.

Horoskopy z ostatnich tygodni dla Lwa

12 lutego 2024 - 18 lutego 2024
Dzień Zakochanych niesie ze sobą romantyczne wibracje. Jeśli jesteś w związku, to idealna chwila, aby odnowić swoje uczucia i przeżyć romantyczne chwile. Dla singli ten czas może przynieść niespodzianki w postaci nowych znajomości. W kwestiach zawodowych, poczujesz pragnienie rozwoju i nauki czegoś nowego.

5 lutego 2024 - 11 lutego 2024
Luty rozpoczyna się od przypływu energii, który skupia się głównie na relacjach z bliskimi. To doskonały moment, aby zacieśnić więzi, wyjaśnić nieporozumienia i spędzić czas z rodziną lub przyjaciółmi. W tym okresie Twój magnetyzm osobisty jest na szczycie, przyciągając ludzi i nowe możliwości w Twoim życiu.Luty dla Lwa to miesiąc pełen emocji, zarówno w sferze prywatnej, jak i zawodowej. Twoja wewnętrzna siła i charyzma pomogą Ci w nawiązywaniu nowych relacji, ale też w kształtowaniu tych istniejących. W tym miesiącu ważna będzie również dbałość o własne potrzeby, zdrowie i samopoczucie. Pamiętaj, że równowaga w życiu to klucz do Twojego sukcesu. Ufaj swojej intuicji i podążaj za nią, a luty przyniesie wiele pozytywnych niespodzianek.

29 stycznia 2024 - 4 lutego 2024

22 stycznia 2024 - 28 stycznia 2024
Końcówka miesiąca przynosi intensywną energię w sferze zawodowej. Możesz czuć presję związaną z terminami lub ważnymi decyzjami. Pamiętaj, że Twoja wrodzona zdolność do przywództwa i pewność siebie pozwolą Ci sprostać tym wyzwaniom. Warto też zadbać o relaks i regenerację, by nie wypalić się i zachować równowagę.

autor
Autor: Łukasz

Wróżbita Łukasz - pomimo młodego wieku (urodzony w 1980r.) posiada ogromną wiedzę oraz doświadczenie. Jego pasją jest Matematyka 

Opinie na temat artykułu

Średnia ocena
pusta gwiazdka pusta gwiazdka pusta gwiazdka pusta gwiazdka pusta gwiazdka
()

Dodaj opinię

Ocena: