Wodnik 20 styczeń - 18 luty
Znak zodiaku Wodnik oznacza, że osoby urodzone w tym terminie są bardzo niecierpliwe, bywają krótkowzroczne, albo nawet nierozsądne. Szczegółowa charakterystyka Wodnika wskazuje na to, że jest to osoba, która lubi wybiegać myślami w przyszłość. Jaki jest Wodnik? Wodnik to z pewnością osoba bardzo tolerancyjna, tak więc niewiele jest rzeczy, które potrafi je zdziwić. Opis znaku Wodnika wskazuje również na to, że są to osoby przyjacielskie i dosyć lubiane.

Charakter Wodnika
Wodnik to często sceptyk. Zawsze ma sporo pomysłów na siebie oraz na życie. Jest osobą bardzo oryginalną i ogólnie cenioną przez innych. Wodnikom bardzo często brakuje jednak zdecydowania w swoim działaniu i w podejmowaniu ostatecznych decyzji.

Cechy Wodnika
Osoby spod znaku Wodnika bardzo cenią sobie indywidualność oraz niezależność. Są to osoby samowystarczalne, które nie lubią w swoich działaniach uzależniać się od decyzji innych osób. Myślą zawsze przyszłościowo, potrafią oceniać każdą sytuację obiektywnie, bez nadmiernych emocji. Wodnik może mieć czasami problemy w przystosowaniu się do tego co go otacza. Ma też skłonności do buntowania się i to tylko ot tak dla zasady. Nadmiernie podkreślając swoją niezależność wiele osób może odbierać go jako kogoś bardzo chłodnego.

Kobieta Wodnik
Kobieta spod znaku wodnika jest bardzo przyjacielska. Najczęściej jest to raczej typ przyjaciółki aniżeli ukochanej kobiety. Jest osobą niezależną. Bardzo często działa zupełnie niekonwencjonalnie. Często kobiety spod znaku Wodnika są dosyć zmienne i kapryśne. Wyróżniają się jednak bardzo dużą inteligencją.

Mężczyzna Wodnik
To typ kolegi i dobrego kumpla. Bardzo często jest to wynalazca, który może być aż zanadto ogarnięty swoją wizją. Czasami bardzo zwariowany. Mężczyzna Wodnik raczej unika trwałych związków oraz trwałych więzi. Najczęściej to optymiści z bardzo pozytywnym nastawieniem do ludzi i świata.

Wodnik jak go zdobyć?
Wodnik nie lubi nudy. Aby go zdobyć musisz wykazać się działaniem. Jeżeli jesteś osoba aktywną, która ma pasje i zainteresowania to już na starcie masz u Wodnika duży plus. Wodnikowi bardzo zależy na ciekawych rozmowach oraz prawdziwym porozumieniu. Żeby go zdobyć musisz mieć z nim sporo wspólnych tematów do rozmów. Wodnik to wielki fan nowoczesności oraz niezwykłych rzeczy, mając taką wiedzę z pewnością mu zaimponujesz.

Skomentuj sen

autor komentarza: Damian
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 18.08
1
0

Jak dla mnie cechy wodnika zgadzają się co do joty, z moim przyjacielem spod tego znaku.

autor komentarza: Jadzia
Dodano: 14.08
0
0

Miałam kiedyś chłopaka, który jest wodnikiem opis się zgadza we wszystkim. Niesamowite.


x