23 wrzesień - 22 październik
Znak zodiaku Waga wskazuje, że osoby urodzone w tym czasie nie lubią kłopotów oraz przeciwności. Unikają więc sporów lub starają się je zawsze ugodowo rozwiązywać. Opis znaku Waga wskazuje na to, że osoby te często jednak pragną uznania od innych osób. Szczegółowa charakterystyka Wagi mówi też, że Waga będzie bardzo często szukać przyjaźni lub miłości. A dla miłości jest w stanie spor poświęcić Jaka jest Waga? To osoba która ceni sobie wolność wyrażania swoich poglądów, dobry organizator oraz bardzo skrupulatny pracownik.

Charakter Wagi
Waga to osoba towarzyska i spokojna, która nie lubi konfliktów. Ogromną radość sprawia takiej osobie spokojne życie rodzinne. Waga bardzo ceni sobie wygodę oraz komfort.

Cechy Wagi
Wagi to osoby, które są bardzo wyrafinowane oraz eleganckie. Obdarzone bardzo dobrym gustem, niezwykle taktowne i rozważne. Bardzo łatwo zjednują sobie ludzi, ponieważ są optymistycznie nastawione do świata i bardzo uprzejme. Dbają o to, aby nie zachowywać się nieodpowiednio. Czasami jednak osoba spod znaku wagi będzie mieć problem w podejmowaniu ważnych decyzji. Nie radzi sobie też z poważnymi konfliktami, ponieważ nie umie do końca opowiedzieć się po jednej ze stron. Wagi mają tendencję do tego, żeby dążyć do ugody nawet, kiedy jest to nieco niezgodne z ich odczuciami.

Kobieta Waga
Kobieta Waga jest bardzo wyrafinowana i towarzyska. To niejednokrotnie koneserka mody i sztuki, często bywalczyni salonów. Bardzo ceni sobie elegancję i luksus.

Mężczyzna Waga
To człowiek bardzo zadbany i zawsze z klasą. Reprezentuje typ bardzo szarmanckiego uwodziciela, który dla kobiet stara się być zawsze romantyczny. Mężczyźni spod znaku wagi mają spore powodzenie u kobiet.

Waga jak zdobyć?
Jeżeli chcesz zdobyć osobę spod znaku Wagi, musisz wiedzieć, że ceni sobie ona osoby, które kochają zwierzęta - jeżeli należysz więc do tej grupy to już na starcie masz spory plus. Plusem jest też zainteresowanie muzyką i ciekawymi książkami. Waga to dusza towarzystwa, tak więc lubi osoby, które chętnie będą wychodzić z domu. Aby zrobić dobre wrażenie na osobie spod znaku Wagi, warto tryskać dobrym humorem i być optymistycznie nastawionym do świata.

Skomentuj sen

autor komentarza: Aurelia
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 14.08
0
0

Mój mąż jest wagą i przypomina trochę osobę z opisu. Fajne horoskopy.

autor komentarza: ~malgorzata komar
Dodano: 24.11
0
0

snila mi sie rzeka plynacego spokojnie blota oraz dwa psy jeden czarny drugi siwy


x