22 listopad - 21 grudzień
Znak zodiaku Strzelec najczęściej mówi o osobach urodzonych w tym czasie, że bardzo cenią sobie wolność, a rutyna i szara codzienność jest dla nich ogromną męczarnią. Strzelec poszukuje więc wszędzie nowych rozwiązań i inspiracji. Szczegółowa charakterystyka Strzelca wyraźnie wskazuje na to, że we wszelkich tych działaniach szuka on inspiracji. Jaki jest Strzelec? Strzelec to osoba, która ma do życia i do ludzi bardzo bezpośrednie podejście. Opis znaku Strzelca jasno pokazuje, że jest to osoba towarzyska, która lubi zarażać innych ludzi swoim optymizmem i przyjaznym nastawieniem do życia.

Charakter Strzelca
Osoby spod znaku Strzelca zdolne są do sporej automotywacji i autoinspiracji. Są bardzo otwarte na świat. Często robią dalekosiężne plany na przyszłość. Lubią zarażać innych ludzi swoim ogromnym entuzjazmem. Strzelec może jednak bardzo szybko uwierzyć w swoją nieomylność, a stąd bliska droga do pozerstwa, albo do wymądrzania się.

Cechy Strzelca
Strzelec to osoba bardzo odpowiedzialna za wszelkie podejmowane przez siebie działania. Jest też niezwykle dociekliwa i skrupulatna. W działaniu Strzelec jest dynamiczny i szybki, czasami aż nazbyt impulsywny. Strzelec to też osoba, która ceni sobie wolność, nie lubi ograniczeń, stroni też od ludzi, którzy takie ograniczenia chcą w jego życiu wprowadzać.

Kobieta Strzelec
Kobieta spod znaku strzelca to typowa kumpelka. Bardzo często turystka lub sportsmenka. Jest to osoba bezpośrednia, szczera i bardzo energiczna. Nie lubi kłamstwa i łatwo skreśla osoby, które ją okłamują. Bywa czasami impulsywna.

Mężczyzna Strzelec
Mężczyzna spod znaku Strzelca jest bardzo energiczny i spontaniczny. W kontaktach z innymi ludźmi jest bezpośredni. To bardzo często filozof, albo kawalarz - tryska bogatym poczuciem humoru. Jest osobą bardzo inteligentną. Zawsze mocno broni swoich poglądów.

Strzelec jak go zdobyć?
Strzelec ceni sobie w związku partnerstwo, ale też sporą wolność. Jeżeli chcesz zdobyć Strzelca, nie możesz go zbyt mocno ograniczać w jego codziennych działaniach. Pozornie Strzelec jest łatwą zdobyczą, jednak tak naprawdę wymaga to sporej pracy. Dla Strzelca liczą się wspólne poglądy i pasje.

Skomentuj sen