23 październik - 21 listopad
Znak zodiaku Skorpion charakteryzuje osobę urodzoną w tym czasie jako bardzo wrażliwą, która potrafi z dużą intensywnością odczuwać wszelkie emocje. Jaki jest Skorpion? Skorpion przede wszystkim bardzo angażuje się we wszystko co robi. Jest bardzo waleczny i rzadko się poddaje. Szczegółowa charakterystyka Skorpiona wyraźnie mówi, że osoby te obdarzone są siłą psychiczną. Opis znaku Skorpiona mówi, że osoby te nie lubią przeciętności oraz nudy i powierzchowności.

Charakter Skorpiona
Skorpion to osoba, która z jednej strony jest bardzo dobrym przyjacielem, ale z drugiej to również bardzo groźny wróg. Skorpion zawsze załatwia wszystkie sprawy od początku do końca. Ma doskonały zmysł praktyczny. Osoba spod znaku Skorpiona potrafi poruszać kwestie, których inni boją się podjąć. Wszelkie urazy i krzywdy wyrządzone przez inne osoby potrafią pamiętać przez bardzo długi czas - nawet jeżeli inne osoby już o pewnych sprawach zapomniały.

Cechy Skorpiona
Skorpion to osoba, która bardzo lubi walczyć. Cechuje ją ironiczne poczucie humoru, bogata wyobraźnia. Skorpion zawsze dzielnie broni swoich racji. Ma spore powodzenie u płci przeciwnej.

Kobieta Skorpion
Kobieta spod znaku skorpiona bardzo często kojarzyć się może z typem modliszki, w bardzo negatywnym znaczeniu tego słowa. Jest nieco mroczna, ale jednocześnie bardzo uwodzicielska i namiętna.

Mężczyzna Skorpion
Mężczyzna spod znaku Skorpiona jest bardzo charyzmatyczny i tajemniczy. Posiada często niezwykle skrajne, albo bezkompromisowe poglądy, które mogą wiele osób przerażać. Wydaje się, że przed mężczyzną skorpionem zupełnie nic się nie ukryje.

Skorpion jak go zdobyć?
Zdobycie osoby spod znaku Skorpiona jest bardzo trudne. Najczęściej to taka osoba wybiera sobie partnera. Jeżeli jednak chcesz zdobyć Skorpiona, to musisz być osoba bardzo charyzmatyczną, otwartą na innych ludzi, aktywną. Skorpiony nudzą się bowiem osobami, które są spokojne i bardzo uległe. Osoba spod znaku Skorpiona z pewnością doceni spontaniczność starającej się o nią osoby.

Skomentuj sen

autor komentarza: Ela
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 18.08
0
0

Chyba nie znam nikogo spod znaku skorpiona.... a szkoda pasowałby do mnie.

autor komentarza: ~Adam
Dodano: 7.08
0
0

Opis przypomina mnie, świetny horoskop.


x