19 luty - 20 marzec

Znak zodiaku Ryby mówi o osobach urodzonych w tym terminie, że są bardzo uparte, a często dosyć chwiejne i niezdecydowane. Mają dosyć wygórowane ambicje, a jeżeli czegoś nie uda im się zrealizować i dostarczają zawodów, to wybierają życie w izolacji. Jakie są Ryby? Ryby to często osoby bardzo wrażliwe, które w większym towarzystwie bywają onieśmielone. Szczegółowa charakterystyka Ryb wskazuje też na to, że osoba spod tego znaku będzie bardzo podatna na przeróżne wpływy. Osoby spod tego znaku bardzo często otaczającą rzeczywistość odbierają jako brutalną i złą.

Charakter Ryb

Opis znaku Ryb wskazuje, że osoby spod tego znaku posiadają świetny instynkt oraz intuicję. W imię ważnych spraw gotowe są na poświęcenie. Ryby obdarzone są bardzo dużą wyobraźnią twórczą. Mogą ją wykorzystać w przeróżnych dziedzinach sztuki. Osoby spod znaku Ryb bardzo często stawiają się w roli ofiary, albo też mają nadmierną skłonność do poświęcania się. Swoje decyzje zmieniają bardzo szybko. Czasami Ryby są nadwrażliwe, albo też nie potrafią zupełnie radzić sobie ze swoimi uczuciami.

Cechy Ryb

Ryby to osoby wrażliwe, które są też niezwykle uczuciowe. Bywają nieśmiałe, nerwowe, czasami zupełnie brak im zdecydowania w działaniu. Ryby cenią sobie wygodę oraz komfort.

Kobieta Ryby

Kobieta spod znaku ryb to typ bardzo zwiewnej i delikatnej osoby. Jest bardzo kochająca i oddana . To osoba zdolna do wielu poświęceń, niejednokrotnie nawet rezygnując ze swoich wygód.

Mężczyzna Ryby

To człowiek oddany i bardzo empatyczny. Jednak jest też skłonny do popadania w nałogi. Miewa często niezwykle zmienne nastroje - od czego jest uzależniony. Czasami bywa leniwy.

Ryby jak je zdobyć?

Aby zdobyć osobę spod znaku Ryb należy przyzwyczaić się do tego, że jest to osoba o zmiennym nastroju. Może więc różnie odnosić się do osób, które starają się o jej względy. Na pierwszej randce z osoba spod znaku Ryp należy być taktownym, absolutnie nie wulgarnym - to bowiem Ryby szybko zniechęca do dalszego spotykania się. 


Skomentuj sen

autor komentarza: Dawid
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 14.08
0
0

Dziewczyna, która mi się podoba jest rybą. Postaram się być taki jak w opisie.

autor komentarza: Alina
Dodano: 6.08
1
0

Sporo pasuje, bardzo ciekawy horoskop.

autor komentarza: Frania
Dodano: 19.11
0
0

Ciekawe, ciekawe. Bardzo lubię patrzeć na horoskopy.


x