22 czerwiec - 22 lipiec
Znak zodiaku Rak oznacza, że osoby urodzone w tym czasie to bardzo często egoiści, którzy żądni są popularności i rozgłosu. Zdecydowanie nie lubią krytyki, nie przyjmują do siebie żadnych argumentów, które nie byłyby zgodne z ich opinią. Szczegółowa charakterystyka Raka wyraźnie mówi, że osoby spod tego znaku prowadzą życie energiczne, lubią wyzwania oraz są aktywne zawodowo. Opis znaku Raka wskazuje też, że osoby te podejmują decyzję po głębokich przemyśleniach i analizie. Jaki jest Rak? Rak to z jednej strony osoba odpowiedzialna, z drugiej zaś nieco kapryśna i zmienna.

Charakter Raka
Rak to osoba o bardzo bogatej wyobraźni, posiada instynkt, który jest wręcz nieomylny. Potrafi niezwykle mocno przeżywać uczucia, nawet te najgłębsze. Rak bywa jednak czasami osoba nieśmiałą oraz podatną na zmienne nastroje. Czasami mogą sprawiać wrażenie nieco nieprzewidywalnych, a nawet kapryśnych. Czasami są to osoby, którym brak samodzielności.

Cechy Raka
Rak to marzyciel, w miłości potrzebuje sporej inicjatywy ze strony partnera. Bardzo ceni sobie dom oraz rodzinę. Jest osobą uczciwą oraz dosyć krytyczną względem siebie. Rak łatwo też ulega wzruszeniu, bywa nieśmiały.

Kobieta Rak
Jest bardzo delikatna i czuła. Będzie też romantyczna. Czasami bywa jednak jest to taki typ kobiety-dziecka. Często pada ofiarą złudzeń. Są konsekwentne w działaniu oraz cierpliwe.

Mężczyzna Rak
To osoba bardzo opiekuńcza i uczuciowa. Jest romantyczny i bardzo oddany swojej wybrance, zawsze wierny. Dba bardzo o dom i rodzinę, o to aby zapewnić swoim najbliższym jak najlepszy byt. Mężczyzna jest raczej domatorem, ceni sobie spokój i ciszę.

Rak jak go zdobyć?
Dobrym sposobem na zdobycie Raka, jest pokazanie jak ważna jest dla Ciebie rodzina i dom. Rak ceni sobie bowiem ciepło domowego ogniska. Rak lubi osoby, które ubierają się dosyć tradycyjnie, nie przepada za oryginalnymi i bardzo wyróżniającymi się strojami. Żeby zdobyć Raka dobrze jest pozwolić mu zrobić pierwszy krok.

Skomentuj sen

autor komentarza: Robert
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 18.08
0
0

Fajny opis znaku, popytam znajomych o ich znaki zodiaku.


x