23 sierpień - 22 wrzesień
Znak zodiaku Panna dla osób urodzonych w tym czasie może oznaczać, że są one nazbyt egocentryczne i oszczędne. Zdarza się, że Panny bywają bardzo przemądrzałe. Jeżeli mają niesprzyjające warunki to potrafią być bardzo apodyktyczne i przebiegłe. Jaka jest Panna? Panna to osoba, która może łatwo ulegać plotkarstwu, ocenia inne osoby nie znając ich do końca. Szczegółowa charakterystyka Panny mówi o osobie spod tego znaku, że jest ona często bardzo wybredna, ale wynika to jednak z tego, że chce wybrać dla siebie to co najlepsze, aby nigdy nie żałować wyboru. Opis znaku Panny wyraźnie mówi, że dla takie osoby bardzo ważna jest odpowiednia dbałość o zdrowie oraz o ciało. Panny lubią jasne sytuacje, wszystkie sprawy doprowadzają do końca.

Charakter Panny
Osoba spod znaku Panny jest oszczędna i bardzo pilna. Ceni sobie przede wszystkim życie rodzinne. Jest bardzo odpowiedzialna i pracowita. Jest w stanie zaakceptować wiele ludzkich słabości oraz wad, jednak tylko do momentu, dopóki ktoś nie zrani jej uczuć.

Cechy Panny
Osoba urodzona pod znakiem Panny zawsze jest ukierunkowana na to, aby osiągać widoczne rezultaty swoich działań. To osoba krytyczna, bardzo wnikliwa i uważna. Jednak spory krytycyzm Panny może niejednokrotnie przerodzić się w drobiazgowość, a nawet w nietolerancję. Może też u Panny wywołać wręcz obsesję na punkcie detali.

Kobieta Panna
Kobieta spod znaku panny to bardzo często nauczycielka lub pielęgniarka. Jest bardzo pilna i praktyczna. Schludna i elegancka. Jest zawsze bardzo chętna do pomocy, to osoba zdecydowanie godna zaufania.

Mężczyzna Panna
To perfekcjonista, który niejednokrotnie bywa wręcz pedantyczny. Jest bardzo opanowany i przewidywalny. Bywa uzdolniony praktycznie. Reprezentuje często typ rzemieślnika, badacza, bądź też naukowca.

Panna jak zdobyć?
Osoba spod znaku panny może być nieco introwertyczna, dlatego dobrze będzie czuć się w towarzystwie osoby, która dużo mówi. Nie lubi bezmyślnych i bez celu pogadanek. Ceni sobie rozmowy konkretne, na określone tematy. Osoba spod znaku Panny nie lubi bałaganiarzy, osób rozrzutnych i zapominalskich - jeżeli więc jesteś jedna z nich, u Panny nie masz żadnych szans.

Skomentuj sen

autor komentarza: Alina
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 18.08
0
0

Mój chłopak jest Panną i opis osoby, która do niego pasuje jest identyczny jak ja, cieszę się, że do siebie pasujemy.


x