23 lipiec - 22 sierpień
Znak zodiaku Lew o osobach urodzonych w tym czasie mówi, że są nieco impulsywne i agresywne. Lew będzie cechować się uporem w działaniu, zawziętością. Szczegółowa charakterystyka Lwa mówi, ze jest to osoba, która często bywa bezwzględna w swoich działaniach - wszystko po to, aby osiągnąć swój cel. Jaki jest Lew? Lew to z cała pewnością osoba pewna siebie, która dokładnie wie czego chce. Zależy jej na swoich interesach i dba o nie w sposób szczególny. Przez co nieraz może być egoistą. Opis znaku Lwa wskazuje na to, że dzięki swojej zawziętości łatwo realizuje wszystkie swoje cele.

Charakter Lwa
Lew jest osobą bardzo zdecydowaną i silną. Stawia duże wymagania nie tylko sobie, ale też innym osobom. Lew jest osobą bardzo pracowitą, dzięki zyskuje wszystko czego chce. Lew myśli i działa w sposób globalny, nie skupia swojej uwagi na nic nieznaczących detalach. Osoby spod tego znaku bardzo angażują się w podjęte działania, co przekłada się na wiele sukcesów na przykład w sferze zawodowej. Lew lubi też zwracać na siebie uwagę, często zależy mu na tym, aby inne osoby w pełni go akceptowały.

Cechy Lwa
Lew to osoba bardzo zdecydowana i optymistycznie nastawiona do życia. Wierzy we własne siły oraz wszelkie przekonania. Cechuje się też doskonałymi zdolnościami organizacyjnymi. Często osoba spod znaku Lwa będzie mieć skłonność do egoizmu oraz do próżności. Lew niestety bardzo szybko może uzależnić się od akceptacji i podziwu innych osób, które go otaczają.

Kobieta Lew
Kobieta spod znaku Lwa to bardzo często typ władczyni. Niejednokrotnie jest to też artystka wybitnie uzdolniona. Jest to kobieta, która cieszy się życiem, niezwykle serdeczna i bardzo luksusowa. Lubi nawiązywać nowe kontakty.

Mężczyzna Lew
Mężczyzna Lew to niejednokrotnie playboy, typ królewski, ceniący sobie wysoki luksus. Jest to osoba bardzo pewna siebie, która lubi błyszczeć w towarzystwie i nazbyt się popisywać. Jest to często typ bardzo beztroski, któremu nie w głowie podejmowanie obowiązków.

Lew jak go zdobyć?
Lew to osoba, której warto poświecić sporo uwagi. Lubi kiedy interesujesz się jego życiem, zadajesz pytania. W związku partnerskim chce dominować, dlatego trzeba to zaakceptować już od samego początku. Jednak z drugiej strony wobec Lwa nie należy też być nazbyt uległym.

Skomentuj sen

autor komentarza: ~Dagmara
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 7.08
0
0

Jestem kobietą lwem, opis pasuje idealnie :)


x