22 grudzień - 19 styczeń
Znak zodiaku Koziorożec charakteryzuje osoby urodzone w tym czasie jako bardzo wytrwałe i ambitne. Jaki jest Koziorożec? Koziorożec to osoba, która bardzo skupia się na osiąganiu ważnych dla siebie celów. Działa zawsze efektywnie i chce zaznaczać swoją pozycję - to daje mu poczucie sensu życia.

Charakter Koziorożca
Koziorożec to osoba sumienna i stała w swoich poglądach. Na osobę spod tego znaku można liczyć w wielu sytuacjach. Koziorożce są niezawodne w działaniu. Szczegółowa charakterystyka koziorożca wskazuje na to, że jest to osoba opanowana, czasami nieufna.

Cechy Koziorożca
Koziorożec to osoba, która jest w stanie przyjąć na siebie sporą odpowiedzialność, zdecydowanie większą aniżeli przedstawiciele innych znaków zodiaku. Koziorożec jest bardzo dojrzały i umie podejmować racjonalne decyzje. To osoba bardzo praktyczna, konsekwentna w działaniu i wytrwała. Koziorożec w pogoni za sukcesem może zapomnieć radościach codziennego życia. Ciągłe kierowanie się rozsądkiem może w nim powoli zabić prawdziwe uczucia. Każda osoba urodzona pod znakiem Koziorożca powinna też pamiętać o tym, aby nie przesadzać z dużymi wymaganiami, zarówno w odniesieniu do siebie, jak i do innych ludzi.

Kobieta Koziorożec
Kobieta spod znaku Koziorożca to bardzo często typowa kobieta biznesu. To osoba aktywna zawodowo. Jest bardzo odpowiedzialna, najczęściej poważna, bywa niekiedy niezwykle surowa. Może sprawiać wrażenie osoby zupełnie nieprzystępnej, która nie lubi nazbyt kontaktu z ludźmi, jednak niejednokrotnie wrażenie to jest bardzo mylne. Kobieta Koziorożec jest bardzo wyrozumiała.

Mężczyzna Koziorożec
Mężczyzna spod znaku Koziorożca to zawsze profesjonalista w swoim fachu. Nie poddaje się wzruszeniom i nie ulega łatwo emocjom. Może sprawiać wrażenie nieco chłodnego, jednak jest to bardzo często dosyć mylne. Jest to osoba zdecydowanie godna zaufania - warto mu powierzyć sekrety lub plany. Mężczyzna Koziorożec raczej nie manifestuje swoich uczuć.

Koziorożec jak go zdobyć?
Koziorożec postępuje zdroworozsądkowo, dlatego trudno go uwieść poprzez nieznaczące flirty. Koziorożec zwróci uwagę na osobę, która ma do zaoferowania coś więcej. Aby uwieść Koziorożca trzeba też przekonać go do tego, że może Ci zaufać. Koziorożec nie ma nic przeciwko temu, aby jego partner był osobą ambitną i posiadającą wiele pasji oraz zainteresowań.

Skomentuj sen

autor komentarza: Wiki
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 18.08
0
0

Super wskazówki jak zdobyć osobę spod danego znaku.

autor komentarza: Tymcia
Dodano: 1.03
0
0

Jak to możliwe :o Wszystko co jest tu napisane zgadza się w 100% !


x