20 kwiecień - 20 maj 
Znak zodiaku Byk mówi o osobach urodzonych w tym czasie, że są to ludzie bardzo życzliwie nastawieni do innych osób. Są to osoby niezwykle ambitne, którym zależy na realizacji swoich życiowych celów. Szczegółowa charakterystyka Byka wskazuje na to, że osoby spod tego znaku są konsekwentne w działaniu oraz stałe w swoich upodobaniach. Jaki jest Byk? Byk jest przede wszystkim znany ze swojego uporu. Jeżeli ma na jakiś temat swoje zdanie, to ciężko przekonać go do zmiany. Opis znaku Byka wskazuje też wyraźnie, że są to osoby, które lubią posiadać sporo rzeczy na własność. Wynika to poniekąd stąd, że lubią mieć świadomość tego, że posiadają coś swojego.

Charakter Byka
Byk to osoba stanowcza oraz zdecydowana. Ludzie spod tego znaku są bardzo dobrze zorganizowani, świetnie sprawdzają się w pracy jako wzorowi pracownicy.

Cechy Byka
Byk to zawsze osoba uparta oraz bardzo zdecydowana. Jeżeli coś planuje, to plany te realizuje do samego końca. Myślenie Byka jest bardzo praktyczne i rzeczowe. Byk jest osobą stałą w uczuciach, niezwykle oddaną swojemu partnerowi. Byk bywa też bardzo apatyczny, niejednokrotnie powolny. Może mieć tez problem z tym, aby odróżnić rzeczy naprawdę ważne od tych mniej ważnych.

Kobieta Byk
Kobieta byk jest bardzo zmysłowa. To często estetka, która ceni piękno. Jest bardzo kobieca.

Mężczyzna Byk
Najczęściej reprezentuje typ biznesmena. Jest wierny i stały w uczuciach. Zapewni swojej partnerce bezpieczeństwo materialne.

Byk jak go zdobyć?
Zdobywając osobę spod znaku Byka należy być przede wszystkim sobą. Byk nie lubi udawania, sztucznego humoru i nienaturalnych zachowań. Udając kogoś, kim nie jesteś tylko zniechęcisz do siebie Byka. Byk lubi osoby, które są w miarę spokojne. Nie lubi natomiast osób nazbyt energicznych, sprytnych, czy też bardzo wygadanych. Byk z pewnością doceni dobre maniery, kulturalne zachowanie, naturalny wdzięk. Świetnym pomysłem na zdobycie byka będzie romantyczna kolacja ze smacznym jedzeniem i w klimatycznym nastroju na przykład przy świecach.

Skomentuj sen

autor komentarza: Asia
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 19.11
0
0

Lubie czytać horoskopy


x