21 maj - 21 czerwiec
Znak zodiaku Bliźnięta oznacza, że osoby spod tego znaku mogą być dosyć niecierpliwe, ciężko im się skupić, bywają nerwowe. To osoby dosyć wrażliwe, które stosunkowo łatwo zranić. Szczegółowa charakterystyka Bliźniąt wskazuje na to, że są to osoby, które bardzo często zmieniają swoje zdanie oraz głoszone poglądy. Osoby spod znaku Bliźniąt to bardzo często świetni dyplomaci. Jakie są Bliźnięta? Na pewno bardzo wygadani, czasami jednak to wygadanie nie idzie w parze z mądrością życiową. Opis znaku Bliźniąt wskazuje jednak na to, że cieszą się oni wśród innych ludzi dużą popularnością.

Charakter Bliźniąt
Charakter osób urodzonych pod znakiem Bliźniąt jest bardzo zróżnicowany. Są to osoby, które wyróżniają się sporą inteligencją, są uzdolnione językowo, bardzo często obdarzone też talentami artystycznymi. To ludzie z naturalnym urokiem i wdziękiem. Podejmując decyzje życiowe, robią to w przemyślany sposób, aby wybierać dla siebie optymalne rozwiązania.

Cechy Bliźniąt
Bliźnięta to osoby ciekawe świata, co bardzo pomaga im w zdobywaniu niezwykle cennej wiedzy. Potrafią działając racjonalnie, są też bardzo obiektywne. Wyróżniają się sporym poczuciem humoru, które bywa czasem dosyć ironiczne. Bliźnięta wiele rzeczy rozpoczynają, jednak ich już nie kończą. Mają sporą tendencję do tego, aby wiecznie w wiele rzeczy wątpić.

Kobieta Bliźnięta
Kobieta spod znaku Bliźniąt to intelektualistka, która jest bardzo błyskotliwa. To kobieta ciekawa świata i bardzo oczytana. Bywa jednak dosyć chłodna, co nie przysparza jej adoratorów.

Mężczyzna Bliźnięta
To przede wszystkim flirciarz, bardzo uroczy oraz niezwykle dowcipny. Niestety niestały w uczuciach i często typ Piotrusia Pana.

Bliźnięta jak je zdobyć?
Bliźnięta to osoby o dosyć zmiennych uczuciach, dlatego ciężko je zdobyć. Jednego dnia mogą być "na tak", innego "na nie". Dlatego zdobycie Bliźniąt to ogromne wyzwanie, które wymaga niejednokrotnie długiego działania. Bliźnięta nie lubią osób, które zanadto wyróżniają się swoim oryginalnym wyglądem, dlatego lepiej jeżeli zachowasz klasyczny styl ubierania się.

Skomentuj sen

autor komentarza: Maria
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 18.08
0
0

Ja jestem spod tego znaku, opis mi bardzo pasuje. Co do bycia oczytanym to dopiero nad tym pracuje :)


x