Baran 21 marzec - 19 kwiecień
Znak zodiaku Baran charakteryzuje osoby, które są bardzo pracowite oraz inteligentne. Z jednej strony będą to ludzie obdarzeni wieloma pozytywnymi cechami, z drugiej zaś takimi, przez które dosyć ciężko zjednać im sobie przyjaciół. Szczegółowa charakterystyka Barana wskazuje n to, że osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku bardzo często lubią być wszędzie pierwsze oraz lubią też dominować i dowodzić. Dla Barana najważniejsze jest tylko to co dzieje się tu i teraz, nie tracą życia na długie rozważania co do przyszłości. Osoby te nie są też nazbyt skomplikowane, często kierują się po prostu pierwszym impulsem, bez zbędnego skomplikowanego planowania. Opis znaku Barana mówi, że jest to osoba, która bardzo lubi działać w wielu dziedzinach i poznawać zupełnie nowe rzeczy. Jaki jest Baran? Baran jest osobą spontaniczną, lubi poznawać nowe osoby i ceni sobie ludzi otwartych na świat.

Charakter Barana
Baran jest osobą, która ma siłę przebicia w każdym towarzystwie, ponieważ jest osobą spontaniczną i otwartą na świat. To osoba dynamiczna, która nie lubi stałości w życiu. Nawet w przypadku niepowodzeń, charakter Barana nie pozwala mu na to, aby długo przeżywać takie wydarzenia. Baran szybko dochodzi do siebie i idzie na przód.

Cechy Barana
Baran może być czasem agresywny, bardzo niecierpliwy, a nawet nieostrożny. Jest otwarty na nowości, wesoły i dynamiczny w działaniu. Baranowi czasem jednak brak wyczucia i taktu, a swoimi słowami może ranić inne osoby.

Kobieta Baran
To kobieta wojownicza. Często reprezentuje typ emancypantki. Bardzo często przejmuje inicjatywę w związkach partnerskich.

Mężczyzna Baran
To zdecydowanie typ wojownika i przywódcy, lider w grupie. Bardzo lubi narzucać innym osobom swoje zdanie oraz rządzić.

Baran jak go zdobyć?
Baran nie znosi sztuczności, ani pretensjonalności. Jeżeli chcesz zdobyć barana, musisz być naturalny. Baran jest zdecydowanie zdobywcą, dlatego daj mu się uwieść. Barana nudzą osoby, które przejmują inicjatywę.

Skomentuj sen

autor komentarza: Dominika
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 14.08
0
0

Ciekawy opis, zgadzam się z co najmniej połową "charakteru barana".

autor komentarza: Lolek
Dodano: 19.11
0
0

Nie zgadzam się z tymi opiniami, ale miło usłyszeć takie rzeczy


x