senSen wisielec

Kiedy śnisz o wisielcu właśnie kończy się jakiś etap w Twoim życiu. Według sennika wisielce jest wróżbą zmian oraz nowych wyzwań. Sen o wisielcu oznacza więc z reguły pozytywne wydarzenia, chociaż potrafi być nieprzyjemny w odbiorze.

Znaczenie snu wisielec, kiedy Ty jesteś wieszany to pokonanie problemów. 
 
Jeśli widzisz wisielca we śnie, boisz się zdrady bliskiej Ci osoby. 
 
Jeśli wisielcem jest właśnie ktoś bliski, stracisz z nim kontakt lub znacznie pogorszą się Wasze relacje. 
 
Uratowanie wisielca zwiastuje dobry humor i radość.
 
Żywy wisielce widziany we śnie to znak, że możesz jeszcze naprawić błędy.
 
Sznur wisielca jest symbolem rozwiązania problemu.
 
Kiedy odcinasz wisielca, jesteś zbyt rozrzutny i możesz przez to wpaść w kłopoty.

Skomentuj sen

autor komentarza: Benia
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 16.09
0
0

We śnie odcinałam wisielca.Zgadzam się w 100% z interpretacją.

autor komentarza: Kamila
Dodano: 17.08
0
0

Sen o wisielcu to jeden z gorszych snów w moim życiu. Naprawdę przerażający. Pomimo tego, że ma tez pozytywne znaczenia wolałabym, żeby już nigdy mi się nie przytrafił.

autor komentarza: Jagoda
Dodano: 14.08
1
0

Miałam straszny sen o wisielcu. Kiedy się obudziłam cała byłam roztrzęsiona. Mimo, że sennik nie wróży żadnych złych następstw to wolałabym uniknąć tego snu.

autor komentarza: Tomek
Dodano: 6.08
0
0

Niektóre z interpretacji snu o wisielcu są dobre ale mimo wszystko, zobaczenie go we śnie było dla mnie okropnym przeżyciem.

autor komentarza: ~znaczenie snu - wisielec na szubienicy
Dodano: 16.03
1
0

Według sennika wisielec widziany we śnie jest najczęściej odniesieniem do podświadomości osoby śniącej. Wbrew pozorom sen o wisielcu nie konieczne symbolizuje tylko negatywne zdarzenia. Jest to właśnie bardzo często nawiązanie do pozytywnych zmian – zakończenia jakiegoś etapu w życiu i rozpoczęcia zupełnie nowego. Widzieć wisielca we śnie znaczy, że wszystkie Twoje problemy w najbliższym czasie zakończą się. Nawet jeżeli dręczyły Cię przez bardzo długi czas. Jeżeli we śnie widzisz kogoś, kto próbuje się powiesić, to oznacza to, że w realnym życiu bardzo pragniesz zerwać z przeszłością, która odbiła na Tobie swoje piętno. Próbować się powiesić we śnie to zapowiedź dużych zmian w Twoim życiu – i co najważniejsze, będą to zmiany na lepsze. Zostać powieszonym we śnie oznacza, że podążasz bardzo dobrą drogą, która pozwoli Ci na pokonanie wszelkich trudności. Nawet jeżeli borykasz się z nimi już od wielu lat. Według wielu senników wisielec widziany we śnie oznacza, że sukces który osiągnąłeś w ostatnim czasie jest sprzeczny z korzyściami materialnymi. Taka sytuacja świadczy bardzo dobrze o Tobie. Czasem sen o wisielcu interpretowany jest jako niewłaściwy kierunek Twojego życia. Wszystko układa się nie tak, jakbyś tego chciał do końca.

autor komentarza: LostInTranslation
Dodano: 30.01
0
0

Nie jestem jak to zinterpretowac. Ja nie znalam wisielca ani go nie ratowalam, widzialam ze juz nie zyje bo byl w stanie rozkladu. Kiedy na niego patrzylam odwrocil do mnie glowe i sie usmiechnal. Ciezko mi mowic o zdradzie bliskiej osoby, skoro takiej nie mam...

autor komentarza: kradeu
Dodano: 1.12
0
0

We śnie widziałam że kobieta próbowała się powiesić i już prawie się jej udało ale mój mąż w ostatniej chwili ją uratował. Czy interpretacja snu wiąże się z moim szczęściem, mojego męża czy tej kobiety?


x