senSen o znalezieniu obrączki

Według sennika obrączka jako symbol senny może nawiązywać do wielu sytuacji w życiu. Sen o obrączce może przydarzyć się zarówno osobom w związkach małżeńskich, jak też singlom. Inaczej wygląda wtedy jego interpretacja.
Znaleźć obrączkę we śnie to zawsze sygnał, że partner jest ci w stu procentach wierny.
Z kolei sen o zgubieniu obrączki może oznaczać, że twój związek będzie w najbliższym czasie przechodzić poważny kryzys.
Jeżeli jesteś osobą stanu wolnego to sen, w którym widzisz obrączkę zwiastuje ci rychłe zaręczyny, a może nawet szybki ślub.
Sen, w którym wkładasz obrączkę na palec bądź też nosisz ją oznacza, że na zaślubiny przyjdzie ci jeszcze bardzo długo poczekać.
Sen, w którym zdejmujesz z palca obrączkę oznacza, że w związku czeka cię teraz sporo problemów i kłótni, które mogą być trudne do rozwiązania.
Dla osób, które są zamężne/żonate widok obrączki we śnie ostrzega przed zdradą partnera. Sen taki jest też swego rodzaju przypomnieniem o obowiązkach małżeńskich, które należy w takim związku wypełniać.
Błyszcząca obrączka jako symbol senny to zawsze wróżba harmonii w rodzinie i domowego szczęścia.
Obrączka pęknięta będzie zapowiadać sporo rodzinnych sporów, bądź też poważną chorobę kogoś z najbliższej rodziny.
Srebrna obrączka to przestroga przed działaniem w silnych emocjach. I dotyczy to zarówno emocji dobrych, jak i tych złych. Takie działanie zawsze może skończyć się niekorzystnie dla ciebie.
Złota obrączka zapowiada poprawę twojej sytuacji finansowej - możesz wreszcie liczyć na przypływ gotówki.
Sen, w którym głównym motywem jest czarna obrączka zwiastuje nadejście złych wieści, które pokrzyżują sporo twoich planów.
Jeżeli śni ci się, że kradniesz obrączkę oznacza to, że nie powinieneś dociekać i roztrząsać spraw, które masz już za sobą. Takie działanie nie przyniesie ci żadnych korzyści.
Sen, w którym głównym motywem jest grawerowana obrączka oznacza, że czekają cię teraz drobne zawirowania w sferze emocjonalnej. Ich głównym źródłem będzie twoja ogólna sytuacja życiowa.

Skomentuj sen

autor komentarza: Benia
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 16.09
0
0

Poprzez czytanie senników można się wiele dowiedzieć interesujących rzeczy.

autor komentarza: Anna
Dodano: 18.08
0
0

Jak dobrze, takie dobre wieści. Miałam sen o znalezieniu obrączki, która wcześniej została mi skradziona. Znalazłam ją leżącą na ulicy i nigdy wcześniej nie byłam tak szczęśliwa.

autor komentarza: Daniel
Dodano: 17.08
0
0

Sen o znalezieniu obrączki może być różnie interpretowany. Senniki wciąż mnie zaskakują tym, jak bardzo mogą być uniwersalne.

autor komentarza: Dominika
Dodano: 20.11
1
0

Ostatnio w moim śnie znalazłam ślubną obrączkę, którą natychmiast założyłam Teraz wiem co to oznacza.


x