senSen o zmarłym psie

Powszechnie znane jest twierdzenie, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka i właściwie trudno się z tym nie zgodzić. Nie dość, że pozytywnie oddziałuje na naszą psychikę, to jeszcze ochrania nas i nasz dom przed niebezpieczeństwami. Pojawiający się w marzeniach sennych może symbolizować przyjaciela, wroga, oddanie, zdradę, szczerość, kłamstwo, wierność, niskie pobudki, strach, brutalność, bezwzględność, bezpieczeństwo, miłość i odwagę. Jaka jest więc interpretacja snu o martwym psie?
 
 
Szczegółowe znaczenie snu:
 
-Pies, który jest martwy, pojawiający się w naszym śnie nie wróży niczego dobrego. Tłumaczy się go na różne sposoby: jako brak intuicji w pewnych sytuacjach, nieprzychylnych Ci ludzi dookoła bądź też Twój niemoralny występek.
-Martwy pies we śnie informuje, że jest coś martwego w Twojej duszy i jest to coś, co koniecznie musisz przywrócić do życia.
-W sytuacji, gdy biznesmen śni o martwym psie, wówczas oznacza to, że osoba śniąca będzie starała się osiągnąć cel za wszelką cenę, co nie wyłącza zastosowania nieuczciwym metod i środków.
-Umierający pies jako temat przewodni naszego snu może symbolizować koniec jakiejś relacji w Twoim życiu albo też wyjście z własnej strefy komfortu, która dotychczas zapewniała Ci bezpieczeństwo.
-Dopuszczanie się zabójstwa psa jako temat przewodni snu posiada następującą interpretację: do śniącego wrócą wszystkie bezduszne występki, których się dopuścił i pożałuje tego gorzko.
- Śnił Ci się martwy zły pies bądź jego zabicie? Czekają więc na Ciebie zadowalające wieści. Rozprawisz się z przeciwnikami na polu zawodowym i spotka Cię jakaś nagroda finansowa.

Skomentuj sen

autor komentarza: Benia
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 16.09
0
0

Ciężko byłoby mi przeżyć taki sen o zmarłym psie ponieważ bardzo kocham zwierzęta.Polecam sennik.

autor komentarza: Konstancja
Dodano: 18.08
0
0

Martwe w mojej duszy jest moje ukochane malarstwo, na które mnie teraz nie stać... Bardzo chciałabym wrócić do malowania, bo na prawdę dobrze mi to szło. Kilka obrazów nawet sprzedałam ale w tym momencie nie stać mnie na farby ani na nowe pędzle...

autor komentarza: Jolka
Dodano: 17.08
0
0

Bardzo dobrze opisane znaczenia snów. Polecam sennik!

autor komentarza: Maciej
Dodano: 17.08
1
0

Sen o zmarłym psie to ogromna tragedia dla ludzi, którzy stracili swoje ukochane zwierzę. Pocieszeniem może być to, że są też pozytywne znaczenia snu o zmarłym psie.


x