Inne nazwy snu:

nieżyjąca babcia sennik, zmarła babcia

Babcia jest osobą, której zdanie, opinia czy rada jest bardzo często najbardziej trafna, bardzo chętnie wiele osób udaje się do babci po poradę w wielu życiowych sytuacjach. Babcia, ze względu na swój wiek posiada ogromne doświadczenie życiowe, które warto nieraz wykorzystać.
senSen o zmarłej babci

  • Postać babci pojawia się też w snach. Co oznaczają sny o babci? Jakie znaczenie ma sen o babci nieżyjącej?
  • Sen o nieżyjącej babci nie ma dla śniącego negatywnego znaczenia. Taki sen jest przestrogą, ostrzeżeniem przed zbliżającym się nieszczęściem. To znak, że mogą powrócić problemy z przeszłości, które nie zostały jeszcze rozwiązane. To mogą być konflikty natury zawodowej, formalnej, ale też o charakterze osobistym. Może do odpowiednia chwila, by nareszcie te konflikty zakończyć, znaleźć rozwiązanie i ostatecznie je rozwiązać.
  • Postać zmarłej babci we śnie to też przestroga przed zbliżającymi się niebezpieczeństwami. To znak, by zachować ostrożność w działaniach, w podejmowanych decyzjach, które będą miały istotny wpływ na dalsze życie śniącego.

Skomentuj sen

autor komentarza: Benia
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 16.09
0
0

Dzięki tym sennikom poszerzyłam swoją wiedzę.Bardzo się cieszę, że przeczytałam.

autor komentarza: Bartek
Dodano: 17.08
0
0

Dziękuję za interpretację snu o zmarłej babci. Już wiem jakie jest znaczenie tego snu.

autor komentarza: Barbara
Dodano: 17.08
0
0

Sen o zmarłej babci pojawia się często aby nas przed czymś uchronić. Babcia bowiem utożsamiana jest z osobą posiadającą duże doświadczenie życiowe.

autor komentarza: ~jagoda
Dodano: 29.01
0
0

babcia zmarła ponad miesiąc temu. Dzisiejszej nocy śniła mi się po raz pierwszy od długiego czasu. We śnie rozmawialiśmy razem.

autor komentarza: ~adam
Dodano: 24.04
2
0

moim zdaniem - to sen który mówi ze jesteś samotna i brakuje Ci ciepła

autor komentarza: ~Agata
Dodano: 24.04
0
0

W ubiegłym roku na końcu lipca przyśniła mi się zmarła babcia. Sen był bardzo realistyczny. Obudziłam się cała mokra ze strachu. Potem zaczęłam analizować całe zdarzenie. A zaczęło się od: to była noc - ja spałam, a w nocy przyszła do mnie babcia. Stała nad moim łóżkiem i mówiła do mnie: "Pomóż mi, pomóż mi". Była ubrana w białą długą koszulę, na nogach miała grube kajdany połączone łańcuchem, a w rękach trzymała dużą kulę. Gdy wstałam z łóżka by pójść do okna na klatce schodowej to widziałam, jak moja babcia chodzi po ogródku w środku nocy. Gdy pobiegłam do okna w sypialni moim rodziców i spojrzałam przez okno, które wychodzi na działkę mojego sąsiada to nie widziałam już babci, za to widziałam chodzących policjantów po działce sąsiada. Tydzień po tym śnie pojechałam na cmentarz i zapaliłam babci znicze, położyłam kwiaty. Nie wiem, co ten sen oznacza.


x