senSen o złotej obrączce

Sen o złotej obrączce to zawsze bardzo korzystny znak. Zazwyczaj takie marzenie senne zapowiada, że dobry los sypnie ci wreszcie spora gotówką. Pieniądze te bardzo pomogą ci w realizacji ważnych życiowych planów.
Z kolei sen o srebrnej obrączce to przestroga abyś nigdy nie działał pod wpływem emocji. Nieważne czy są to emocje dobre, czy złe. Decyzje podejmowane pod ich wpływem mogą przynieść ci więcej szkody aniżeli pożytku.
Sen o czarnej obrączce zapowiada, że możesz w najbliższym czasie spodziewać się nadejścia bardzo złych wieści.
Grawerowana obrączka jako symbol senny zapowiada, że czeka cię teraz sporo zawirowań w sferze emocjonalnej. Ich główną przyczyną będzie twoja ogólna sytuacja życiowa.
Sen, w którym głównym motywem jest pęknięta obrączka może zapowiadać zdradę. Sen taki może też nawiązywać do twoich obaw o wierność partnera życiowego.
Jeżeli śni ci się, że znajdujesz obrączkę to jest to bardzo dobry znak. Sen taki zapowiada, że w miłości czeka cię harmonia i sielanka.
Ukraść obrączkę to dla ciebie sygnał, że nie powinieneś tracić zbyt wiele czasu na dociekanie pewnych spraw. Analizowanie sytuacji, które już się zdarzyły w żaden sposób nie odmienią twojego losu.
Jeżeli we śnie wkładasz obrączkę na palec albo ją nosisz to znak, że jeszcze długo poczekasz na realizację planów związanych ze ślubem.
Ściągać obrączkę z palca to sen, który zapowiada, że teraz w twoim związku pojawi się sporo kłótni i sporów.
Jeżeli śni ci się, że zgubiłeś obrączkę oznacza to, że w twoim małżeństwie wyjdą na jaw pewne nie rozwiązane kwestie albo problemy.
Dla osób stanu wolnego zobaczenie obrączki we śnie oznacza, że szybko doczekasz się zaręczyn lub zaślubin.
Jeżeli jesteś osobą w związku małżeńskim, to sen w którym widzisz obrączkę może sugerować ci, że musisz jednak bardziej zaangażować się w związek. Ciągła praca nad związkiem zagwarantuje, że będzie on szczęśliwy.
Sen o obrączce bardzo często interpretowany jest jako odzwierciedlenie dużego strachu przed utratą ukochanego człowieka.

Skomentuj sen

autor komentarza: Benia
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 16.09
0
0

Miałam sen o złotej obrączce.Bardzo się cieszę że ma pozytywne znaczenia.

autor komentarza: Tomasz
Dodano: 17.08
0
0

Interesujący opis znaczeń snu. Sennik warty przeczytania.

autor komentarza: Luiza
Dodano: 17.08
1
0

Miałam sen o znalezieniu obrączki. Bardzo podoba mi się znaczenie snu podane przez sennik. Harmonia i sielanka w miłości to zdecydowanie to czego pragnę.

autor komentarza: ~aneta
Dodano: 6.12
0
0

na palcu lewej reki miałam ślubną obrączkę. wystraszyłam się że na tej ręce obrączkę noszą wdowy i ja zdjęłam. chciałam założyć na prawą rękę ale obrączka była za duża bo okazało się że to jest obrączka mojego męża a ja swoją mam na właściwym palcu prawej ręki


x