Inne nazwy snu:

sen o zdradzie, sen o zdradzie żony, sen o zdradzie dziewczyny, zdrada partnerki sennik

Zdrada stanowi przewinienie straszliwe i to w ogóle nie podlega dyskusji. Jest tak samo powszechna i potępiana we współczesnym świecie. Jej widmo wisi nad każdym związkiem, nawet tym najbardziej solidnym, ponieważ wystarczy chwila nieuwagi i można zniszczyć miłość i zaufanie, na które się pracowało latami. Powoduje zranioną dumę, upokorzenie i zazwyczaj jest gwoździem do trumny dla relacji. Takie zdarzenie często odciska piętno na osobie zdradzonej.
senSen o zdradzie partnerki

Ogólnie sny o niewierności stanowią źródło złych emocji, a to dlatego, że wszystkie osoby będące w związku się jej obawiają. Fakt, że mamy taki sen, nie musi świadczyć o tym, że w rzeczywistości także tak będzie. Jak więc zrozumieć sen o zdradzie partnerki?

 

Szczegółowe znaczenie snu:

 

  • Mężczyzna śniący o niewierności partnerki w realnym życiu ma wierną kobietę, która w najbliższym czasie na pewno go nie zdradzi. Odczuwa on najprawdopodobniej niepokój i obawę o przyszłość i własny związek. Możliwe też, że ma stresujące życie.
  • Jeżeli jesteś kobietą i śnisz o zdradzie swojego partnera, czekają Cię problemy. A to wszystko dlatego, że postępujesz niezgodnie z wyznawanym wartościami, stąd też nie czujesz się najlepiej. 
  • Zdrada z byłym partnerem we śnie świadczy o tym, że nie szanujesz swojego aktualnego związku.

 


Skomentuj sen

autor komentarza: Paweł
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 3.05
0
0

Kilka dni temu miałem sen o zdradzie mojej dziewczyny Kasi, okazało się że Jej kochankiem jest mój starszy brat.

autor komentarza: Judyta
Dodano: 16.12
0
0

Polecam ten sennik, bardzo ciekawa interpretacja.

autor komentarza: Benia
Dodano: 16.09
0
0

Nikt nie chciałby zaznać zdrady ze strony swojego partnera w życiu. Mężczyźni dzięki snu mogą się przekonać ,że mają wierną partnerkę.Polecam sennik.

autor komentarza: Szmmek
Dodano: 18.08
0
0

Dlaczego takie sny muszą się pojawiać w naszych głowach... Moja dziewczyna powiedziała, że miała sen o mojej niewierności i teraz nie daje mi z tym spokoju... Nie wiem jak jej udowodnić, że nic takiego nie miało miejsca i nie chcę aby miało.

autor komentarza: Kamila
Dodano: 17.08
0
0

Pamiętajcie, żeby każdego takiego snu nie traktować od razu poważnie. Wcale nie musi oznaczać czegoś złego.

autor komentarza: Domnika
Dodano: 2.07
0
0

Sennik polecam osobą których interesuje poznawanie znaczenia i interpretacji snów jakie im się przyśniły


x