Inne nazwy snu:

sen o niewierności męża, sen o zdradzie małżeńskiej

Zdrada to poważny występek, który może doprowadzić do naturalnej śmierci jakiejś relacji. Jeżeli do niej dojdzie, jest w stanie zabić nawet najsilniejsze uczucie, a rzeczywistość pokazuje, że jest to bardzo popularne zjawisko. Powoduje ujemne przeżycia psychiczne po stronie osoby pokrzywdzonej, które dotyczą zranionej dumy, zdeptania uczuć, zniszczenia zaufania, upokorzenia i nienawiści. Jest wielce prawdopodobnie, że osoba zdradzona nie będzie w stanie zdobyć się na wybaczenie i zadecyduje o rozstaniu. Przykre wspomnienia pozostają, a trzeba przecież żyć dalej. Sny o niewierności dostarczają nam natomiast złych odczuć i nie ma się dziwić.
senSen o zdradzie męża

 Trzeba jednakże pamiętać, że zdrada we śnie nie musi świadczyć od zdradzie na jawie. Jaką interpretację przyjąć w przypadku snu o zdradzie męża?
 
Szczegółowe znaczenie snu:
 
  • Przeważnie jest tak, że sny o zdradzie męża mają jakiś związek z naszymi sprawami rodzinnymi, towarzyskimi lub zawodowymi.
  • Zdrada męża we śnie może symbolizować Twój paniczny strach przed działaniem albo to, że musisz bardziej sobie ufać.
  • Niewierność męża jako przedmiot marzeń sennych może mieć również dobre znaczenie mówiące o tym, że niebawem będziesz się cieszyć beztroskim i pełnym spokoju czasem w Twoim życiu.
  • Po chwilowych problemach polepszy się Twój los w przypadku, gdy śnisz o przyznaniu się męża do niewierności i okazaniu przez niego ubolewania oraz skruchy.
  • Jeśli mąż nie okazuje skruchy z powodu swojej niewierności, jest to zapowiedź tego, że spotkają Cię problemy, z którymi będziesz zmagać się samotnie bez niczyjej pomocy i wsparcia.

Skomentuj sen

autor komentarza: Nina
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 29.12
0
0

Miałam sen, w którym nakryłam mojego męża na zdradzie z moją najlepszą przyjaciółką. Boję się, że może to być prawda.

autor komentarza: Benia
Dodano: 16.09
0
0

Umiejętność interpretacji snów w naszym życiu jest bardzo przydatna.Polecam czytać senniki.

autor komentarza: Grażyna
Dodano: 18.08
0
0

Miałam sen, że zdradziłam swojego męża. Ale mi już takie głupoty dawno z głowy minęły. Taki sen chcę się jak najszybciej zapomnieć dla dobra związku.

autor komentarza: Roma
Dodano: 17.08
0
0

Sen o zdradzie męża z pewnością należy do tych mniej oczekiwanych. Polecam zapoznać się ze znaczeniami snu, żeby nie wpadać niepotrzebnie w panikę bo nie musi on oznaczać od razu samych złych rzeczy.

autor komentarza: Natala
Dodano: 17.08
0
0

Świetny sennik! Sprawdzam tu wszystkie znaczenia snów.


x