Inne nazwy snu:

sen o zabiciu wszy, sen o wszy, sen o wszy na włosach, sen o wszy na głowie

Na ogół wszy przywodzą na myśl ohydne skojarzenia. Jako przedmiot marzeń sennych niosą za sobą następujące znaczenia: frustracja, irytacja, strach, poczucie winy, brud duchowy, udręczone sumienie. Może być tak, że ohydną wszą, którą należy trzymać na dystans, jest w Twoim życiu jakaś osoba, sytuacja lub relacja.
senSen o zabijaniu wszy

Jaką interpretację przyjąć w przypadku snu o zabijaniu wszy?
 
Szczegółowe znaczenie snu:
 
  • Jest kilka znaczeń snu, w którym ma miejsce zabijanie wszy. Może oznaczać uwolnienie się spod balastu złego, powracającego wspomnienia, nieprzyjemny obowiązek, któremu należy zadośćuczynić albo też zażegnanie przejściowych kłopotów ze zdrowiem i innych.
  • Należy wykazać się ostrożnością, jeżeli masz sen, w którym usiłujesz pozbyć się wszy poprzez ich unicestwienie. Dziwnym przypadkiem uwikłasz się w jakieś trywialne zdarzenia i tylko zmarnujesz swój czas. Możliwa jest też inne, następujące znaczenie: polepszeniu ulegnie Twoja sytuacja w życiu.
  • Jeżeli w Twoim śnie próbujesz bez skutku zabić wszy, zapewne masz w swojej rzeczywistości coś lub kogoś, co komplikuje Ci życie.
  • Pozbycie się wszy poprzez ich otrucie albo zabicie we śnie niesie za sobą znaczenie, które zasmuci osobę śniącą. Motyw ten symbolizuje śmierć, która może dotknąć Twojego członka rodziny albo inną, ważną dla Ciebie osobę.

Skomentuj sen

autor komentarza: Benia
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 16.09
0
0

Nie chcą takich snów, które przynoszą negatywne skutki i są okropne.

autor komentarza: Olgierd
Dodano: 18.08
0
0

Sądziłem, że zabicie wszy we śnie może znaczyć, że pozbędę się choroby albo złych znajomych, a tu taka zła wróżba.... Oby sennik się nie spełnił.

autor komentarza: Wiktoria
Dodano: 17.08
0
0

Wszy są okropne. Sen o zabijaniu wszy również. Dobrze, że sennik genialnie potrafi wytłumaczyć znaczenie snu.


x