senSen o zabijaniu pasożytów

Pasożyty to stworzenia, które wywołują w nas negatywne odczucia oraz przede wszystkim obrzydzenie. Jest to symbol senny o negatywnej co do zasady charakterystyce, reprezentujący takie wartości jak frustracja, irytacja, strach i poczucie winy. Mówi też o wyrzutach sumienia, brudzie emocjonalnym. Wreszcie wesz w Twoim śnie może być osobą, sytuacją czy relacją, od której pragniesz się zdystansować.  Jak więc wytłumaczyć sen zabijaniu tego stworzenia?
 
 
 
Szczegółowe znaczenie snu:
 
  • Motyw senny zabijania pasożytów posiada kilka sposobów interpretacji. Może oznaczać uwolnienie się spod ciężaru złego, powracającego wspomnienia albo nieprzyjemny obowiązek, który należy wykonać. Ponadto choroba i niepowiedzenia to zdarzenia przejściowe, które uda Ci się pokonać.
  • Sen, w którym widzisz siebie, jak próbujesz się uwolnić od pasożytów przez ich zniszczenie należy rozpatrywać jako ostrzeżenie. Może to oznaczać, że wdasz się w błahe, pozbawione sensu sprawy. Inna interpretacja z kolei przepowiada polepszenie twojego losu.
  • Ciągłe nieudane próby pozbycia się wszy we śnie to sygnał, że nie jesteś w stanie uwolnić się od jakiegoś czynnika, który utrudnia Ci życie.
  • Śnienie o zniszczeniu pasożytów poprzez zabicie lub otrucie jest złowrogim znakiem. Zapowiada, że zmierzysz się ze śmiercią kogoś bliskiego bądź ludzi, z którymi łączą Cię jakieś relacje. 

Skomentuj sen


x