senSen o wodzie

Sen o wodzie odzwierciedla Twoją duszę.

Czysta woda symbolizuje stan równowagi, mętna i brudna jest oznaką braku pewności siebie, materialistyczne podejście do życia, brudne myśli i poglądy.

Kiedy we śnie widzisz czystą wodę, spotkają Cię korzyści i pomyślność.

Wzburzona woda to burzliwy okres w życiu, nerwowe sytuacje.

Widok odbicia w tafli wody, swojego lub czyjegoś, zwiastuje przestrogę przed uleganiem iluzji czy manipulacji.

Ciepła woda symbolizuje chorobę.

Chodzenie po wodzie to natomiast oznaka powodzenia w małżeństwie i pomyślności.

Picie ziemnej wody we śnie to dobra wróżba. Oznacza bowiem życie w harmonii z własnymi potrzebami.

Picie ciepłej wody jest zaś złym znakiem na przyszłość. Zwiastuje nam ono chorobę albo uświadamia nam zły tryb życia i niekorzystne nawyki.

Zamarznięta woda oznacza oziębłość, sztywne zasady i oschłość, które nie pozwalają nam na czerpanie radości z życia.


Skomentuj sen

autor komentarza: Ewa
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 1.07
0
0

Często sprawdzam interpretacje moich snów na tej stronie jak o tej pory się nie zawiodłam

autor komentarza: ~znaczenie snu woda w śnie
Dodano: 16.03
0
0

Woda to najpopularniejsza substancja na Ziemi. Uznawana jest w wielu dziedzinach jako źródło życia. Według sennika woda w marzeniach sennych to bardzo szeroka symbolika, która nawiązywać może do wielu różnych spraw. Sen o wodzie czystej i przejrzystej najczęściej odzwierciedla niezwykle dobre samopoczucie osoby śniącej. Jest to tez odzwierciedlenie zawsze poukładanych myśli, spokoju ducha i stabilności emocjonalnej. Sen, w którym wpadamy do czystej wody zapowiada ogromne i dosyć niespodziewane szczęście, którego w najbliższym czasie doświadczymy. Brudna woda ostrzega przed poważnymi dolegliwościami zdrowotnymi, które ciężko będzie pokonać. Sen, w którym pojawia się brudna woda jest często też symbolem osamotnienia i smutku lub bardzo skomplikowanych spraw życiowych. Sen o tym, że wpadamy do brudnej wody zapowiada, że popełnimy w życiu bardzo poważny błąd, który będzie miał długotrwałe konsekwencje. Woda płytka sygnalizuje śniącemu, że w pewnych kwestiach powinien jednak nieco podwyższyć sobie poprzeczkę. Z kolei czasami taki sen odnosi się do powierzchownego charakteru osoby śniącej. Głęboka woda jest symbolem ciągłego poznawania siebie oraz prawdy o swoim stanie ducha i charakterze. Według wielu religii sen o wodzie jest symbolem odrodzenia się, albo oczyszczenia duchowego. Woda święcona to również symbol odnoszący się do duchowości – symbolizuje ciągłe poszukiwanie pomocy duchowej. Picie wody oznacza, że wreszcie zaspokoisz pewne swoje potrzeby. Jednak jeżeli pijesz we śnie wodę ciepła to już zapowiedź choroby. Z kolei picie wody zimnej to symbol, który kojarzony jest z dobrym zdrowiem i samopoczuciem. Wylewanie wody w marzeniu sennym to ostrzeżenie przed kłopotami w pracy. Sen taki zapowiada tez często pomyłkę, przez którą możesz mieć w pracy spore problemy. Chodzenie po wodzie nawiązuje do Twojego stanu duchowego – jest to sygnał, że jesteś osobą pewna siebie , zdajesz sobie sprawę ze swojej wartości i swoich możliwości.

autor komentarza: ~Zenon
Dodano: 14.11
0
0

Czasami śni mi się, że siedzę na tafli wody, często jest czysta chociaż zdarzało się że była brudna. Informacje z tego sennika się sprawdzają, często kiedy uda mi się rozwiązać jakiś problem to mam sny o kompletnie płaskiej, czystej tafli wody.

autor komentarza: ~krynia78
Dodano: 28.06
0
0

idę brzegiem morza,woda spokojna,lecz gdy chcę zawrócić okazuje się,że drogi powrotnej nie ma tylko wielka woda. Czuję wielki strach i budzę się ze snu

autor komentarza: ~kamil_sek
Dodano: 10.04
0
0

Ma znaczenie dla interpretacji snu jeżeli to jest topienie się na basenie?

autor komentarza: Nini
Dodano: 28.09
0
0

u mnie sie sprawdza. zawsze jak sni mi sie czysta, przejrzysta woda to znak ze niedlugo w koncu uda mi sie pozalatwiac jakies sprawy. raz snilo mi sie bruydne jezioro i kilka dni pozniej zachorowalam. moze zbieg okolicznosci a moze faktycznie powinnam bardziej zwracac uwage na moje sny :)


x