Inne nazwy snu:

znaczenie snu o śmierci, co oznacza sen o śmierci, umrzeć we śnie znaczenie

Śmierć — znaczenie snu, w którym umieramy
senSen o własnej śmierci

Motyw śmierci we śnie najczęściej pojawia się w tych momentach naszego życia, które związane są z wielkimi zmianami. Sen, w którym to my umieramy, jest zapowiedzią najbliższych wydarzeń w naszym życiu, tj. ślub, rozwód lub narodziny dziecka. Własna śmierć jest też próbą zamknięcia pewnego rozdziału w swoim życiu i rozpoczęcia nowego, który będzie próbą pójścia własną ścieżką.

Śmierć — znaczenie snu, w którym umiera nasza rodzina

Śmierć naszych bliskich jest traumatycznym wydarzeniem, które ukazane we śnie może nam sprawić wiele przykrości. Jeżeli w śnie umierają rodzice, może to być próba uświadomienia nam, że jesteśmy pod opieką cudownych ludzi, z którymi warto utrzymywać kontakt. Zaproś swoich rodziców do siebie i spędźcie ze sobą wolny czas. Jeżeli w twoim śnie umiera dziecko, możesz go utożsamić z nadchodzącymi problemami, które pojawią się na twojej drodze — mogą być one związane ze sferą zawodową lub prywatną. Oczywiście każdy kłopot da się rozwiązać, jednakże musisz uzbroić się w cierpliwość oraz zdeterminować się do działania. Śmierć w śnie babci lub dziadka może oznaczać, że w najbliższym czasie grozi ci niebezpieczeństwo — powinieneś zaufać swojemu instynktowi i nie zawierać kontaktów z osobami, które wydają ci się podejrzane.

Śmierć — znaczenie snu, w którym rozmawiamy ze zmarłymi

Jeżeli w marzeniu sennym rozmawiasz z osobami zmarłymi, może to oznaczać, że próbują cię ostrzec przed pewnymi osobami, które mogą ci zaszkodzić — nie chcą twojego szczęścia i na każdym kroku próbują kopać pod tobą dołki.

Skomentuj sen

autor komentarza: Fiszun
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 25.03
0
0

Sen o własnej śmierci jak dotąd mi się jeszcze nie przydarzył ale zmarły przyjaciel który czasem odwiedza mnie w nocy, zawsze przed czymś ostrzega !


x