Inne nazwy snu:

znaczenie snu o śmierci, co oznacza sen o śmierci, umrzeć we śnie znaczenie

Śmierć — znaczenie snu, w którym umieramy
senSen o własnej śmierci

Motyw śmierci we śnie najczęściej pojawia się w tych momentach naszego życia, które związane są z wielkimi zmianami. Sen, w którym to my umieramy, jest zapowiedzią najbliższych wydarzeń w naszym życiu, tj. ślub, rozwód lub narodziny dziecka. Własna śmierć jest też próbą zamknięcia pewnego rozdziału w swoim życiu i rozpoczęcia nowego, który będzie próbą pójścia własną ścieżką.

Śmierć — znaczenie snu, w którym umiera nasza rodzina

Śmierć naszych bliskich jest traumatycznym wydarzeniem, które ukazane we śnie może nam sprawić wiele przykrości. Jeżeli w śnie umierają rodzice, może to być próba uświadomienia nam, że jesteśmy pod opieką cudownych ludzi, z którymi warto utrzymywać kontakt. Zaproś swoich rodziców do siebie i spędźcie ze sobą wolny czas. Jeżeli w twoim śnie umiera dziecko, możesz go utożsamić z nadchodzącymi problemami, które pojawią się na twojej drodze — mogą być one związane ze sferą zawodową lub prywatną. Oczywiście każdy kłopot da się rozwiązać, jednakże musisz uzbroić się w cierpliwość oraz zdeterminować się do działania. Śmierć w śnie babci lub dziadka może oznaczać, że w najbliższym czasie grozi ci niebezpieczeństwo — powinieneś zaufać swojemu instynktowi i nie zawierać kontaktów z osobami, które wydają ci się podejrzane.

Śmierć — znaczenie snu, w którym rozmawiamy ze zmarłymi

Jeżeli w marzeniu sennym rozmawiasz z osobami zmarłymi, może to oznaczać, że próbują cię ostrzec przed pewnymi osobami, które mogą ci zaszkodzić — nie chcą twojego szczęścia i na każdym kroku próbują kopać pod tobą dołki.

Skomentuj sen

autor komentarza: Marcelina
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 7.05
0
0

Ten sennik rzeczywiście się sprawdził! Ostatnio śniło mi się, że miałam wypadek, w którym straciłam życie - kilka dni później otrzymałam zaproszenie na ślub mojej koleżanki.

autor komentarza: Celina
Dodano: 3.05
0
0

Często śnię o swojej własnej śmierci.

autor komentarza: Basia
Dodano: 11.01
0
0

Sen o własnej śmierci spowodował, że zaczęłam bardziej na siebie uważać.

autor komentarza: Diana
Dodano: 16.12
0
0

Ciekawa interpretacja snu. Cieszę się, że znalazłam tą stronę.

autor komentarza: Halina
Dodano: 9.12
0
0

Sen o własnej śmierci to jeden z najgorszych snów w moim życiu. Długo go nie zapomnę. Podobno jest to zapowiedź ważnych wydarzeń w życiu, oby tylko pozytywnych.

autor komentarza: Ewa
Dodano: 18.11
0
0

Sen o śmierci dotyczył narodzin dziecka w moim przypadku. Polecam senniki, można wiele wyczytać.

autor komentarza: Karolina
Dodano: 15.09
0
0

Sen o własnej śmierci zwiastował u mnie rozwód... Czasami bywa i tak.

autor komentarza: ~Benia
Dodano: 15.09
0
0

Sen o mojej śmierci przyniósł mi szczęście.Dowiedziałam się, że jestem w ciąży.Bardzo się cieszę.

autor komentarza: Ewa
Dodano: 18.08
0
0

Ja sen o własnej śmierci miałam gdy byłam mała, przez kilka kolejnych dni bałam się zasypiać...

autor komentarza: Basia
Dodano: 17.08
0
0

Nie miałam snu o własnej śmierci, ale zmarła ciocia przychodzi do mnie w snach co jakiś czas. Warto zapoznać się ze znaczeniami snu.

autor komentarza: ~MACIEK
Dodano: 7.08
0
0

Miałem sen, że rozmawiam z moim zmarłym dziadkiem, którego nie zdążyłem poznać. Podczas tej rozmowy układaliśmy drewno w szopie. Postaram interpretacje wziąć sobie do serca.

autor komentarza: Ola
Dodano: 4.08
1
0

Do mnie we śnie często przychodzi zmarła przed laty babcia. Służy dobrą radą jak wtedy kiedy jeszcze żyła. Wiele razy dzięki temu podjęłam dobrą decyzję, gdyż ostrzegła mnie przed niekorzystnymi konsekwencjami i fałszywymi osobami.

autor komentarza: Fiszun
Dodano: 25.03
1
0

Sen o własnej śmierci jak dotąd mi się jeszcze nie przydarzył ale zmarły przyjaciel który czasem odwiedza mnie w nocy, zawsze przed czymś ostrzega !


x