pożar samochodu Sennik seks z byłym Mdlenie Odbicie

senSen o ukochanym

Sny gdzie pojawia się ukochana osoba moją dla nas szczególne znaczenie i bardzo często je zapamiętujemy. Poprawna interpretacja zależy od okoliczności we śnie.

Sen gdzie się tylko obserwuje ukochanego oznacza niezgodność i problemy w małżeństwie lub związku. Niestety ale za bardzo się różnice i może najwyższa pora zastanowić się nad rozstaniem.

Nastrój ukochanego również ma wielkie znaczenie. Uśmiech na jego twarzy zapowiada nieoczekiwane wydarzenie, a smutek niestety zdradę lub okłamywanie Cię. Ten smutek wyraża jego wyrzuty sumienia, których w rzeczywistości nie pokazuje. 

 

Inne okoliczności w których może nam się przyśnić ukochany to choroba lub śmierć. Pierwszy przypadek to ostrzeżenie przed smutkiem i problemami w rodzinie. Rodzinny spokój niestety zostanie zakłócony. Drugi przypadek, też nie jest za szczęśliwy. Zapowiada niepowodzenie w biznesie i finansach. W najbliższym czasie lepiej uważać na swoją pracę i ograniczyć wydatki.

 


Skomentuj sen

autor komentarza: Ewa
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 11.01
0
0

Przyśnił mi się mój ukochany z lat młodości, miło było powspominać tamte czasy.

autor komentarza: Klara
Dodano: 26.11
0
0

Rzadko w moich snach pojawia się mój narzeczony, ale ostatnio to się zmieniło i już kilka razy mi się śnił i miał taki smutny wyraz twarzy i smutne oczy. Boże, mam nadzieję, że sennik jednak się myli , nie zniosłabym tego...

autor komentarza: ~Benia
Dodano: 15.09
0
0

Bardzo lubię sny z udziałem mojego ukochanego. Na szczęście zawsze się uśmiecha co przynosi pozytywne skutki.

autor komentarza: Jula
Dodano: 17.08
0
0

Nie zauważyłam negatywnych następstw snu o ukochanym. W moim przypadku sny te łączą się zawsze z przyjemnymi wydarzeniami.

autor komentarza: Sylwia
Dodano: 14.08
1
0

Sny o ukochanych ciężko zinterpretować a przyjemniej dla mnie. Chyba, że po prostu się nie spełniają.

autor komentarza: Klaudia
Dodano: 4.08
0
0

Miałam taki sen, w którym mojemu ukochanemu przytrafiło się jakieś nieszczęście. W takich momentach człowiek przypomina sobie jak dużo znaczy ukochana osoba. Trzeba dbać o dobre relacje w związku.

autor komentarza: Michal
Dodano: 28.09
0
0

ostatnio snilo mi sie, ze moja ukochana zachorowala. czulem sie tak bardzo bezradny i bezsilny. jeszcze chwile po przebudzeniu bylo mi tak jakos dziwnie, smutno. moze to przez to ze wczesniej troche sie poklocilismy. jednak nawet taki zwykly sen uswiadomil mi ze takie klotnie sa bezsensowne i jak szybko mozna stracic kogos kogo kochamy


x