senSen o uciekaniu przed kimś

Uciekać przed kimś we śnie to sugestia, że bardzo często nawet nie próbujesz radzić sobie z pewnymi przeciwnościami losu. Z góry zakładasz, że już nic nie da się zrobić i nie warto w jakiejś sprawie walczyć. Jest to bardzo mylne założenie, przez które wiele tracisz.
 
Jeżeli masz koszmar o tym, że uciekasz przed konkretną osobą to jest to znak, że w prawdziwym życiu boisz się tej osoby.
 
Sen o tym, że uciekasz przed kimś nieznajomym to dla ciebie sugestia, że powinieneś się teraz poważnie zastanowić nad swoim życiem.
 
Jeśli śni ci się, że uciekasz i trafiasz właśnie w ślepy zaułek oznacza to, że aby osiągnąć swoje założone cele musisz zdecydowanie zmienić sposób swojego myślenia.
 
Sen o tym, że chcesz uciekać jednak zupełnie nie możesz bo jesteś sparaliżowany to odzwierciedlenie twojej bezradności w odniesieniu do jakiejś poważnej sytuacji, która teraz rozgrywa się w twoim życiu.
 
Jeśli głównym motywem twojego snu jest udana ucieczka to jest to znak, że uda ci się uniknąć jakiegoś poważnego niebezpieczeństwa. Jeżeli jednak zostajesz złapany na udanej ucieczce to jest to znak, że za jakieś przewinienie spotka cię kara.
 
Sen, w którym ktoś ci ucieka nawiązuje do twojego ciągłego dążenia do celu. Jeżeli udaje ci się kogoś złapać to jest to znak, że ten cel osiągniesz.
 
Jeżeli śni ci się ucieczka przed dzikimi zwierzętami to jest to zapowiedź kłótni i nieporozumień w małżeństwie.
 
Sen o ucieczce z więzienia zapowiada awans w pracy.
 
Jeżeli widzisz we śnie jak ktoś ucieka oznacza to, że w życiu spotka cię sporo zawodów.
 
Ucieczka z cudzymi pieniędzmi to ostrzeżenie przed oszustwem.
 
Jeżeli pomagasz komuś w ucieczce to sen taki zapowiada ci nieprzyjemności z powodu twojej dobroci wobec innych ludzi.

Skomentuj sen

autor komentarza: Tom
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 24.01
0
0

Przez cały sen goniła mnie jakaś dziwna kobieta.

autor komentarza: Mirek
Dodano: 7.01
0
0

Miałem sen, że ukradłem dużo pieniędzy i musiałem uciekać przed policją. Staramy się z żoną o kredyt i chyba jeszcze dokładniej przyjrzymy się naszemu doradcy.

autor komentarza: Edyta 999
Dodano: 1.03
1
0

Ja miałam sen, że uciekałam natknęłam się na stado wilków i uciekałam przed nimi- sennik się sprawdził, mam ciche dni w małżeństwie, są spowodowane ostatnią kłótnią, która była bardzo nie przyjemna

autor komentarza: sen
Dodano: 1.03
2
0

miałam sen o uciekaniu przed kimś kogo nie znam no i sennik sie sprawdził - wzielam rozwod


x