senSen o tramwaju

Według sennika tramwaj jest wskazówką, że pora zrobić coś, co od dawna odwlekałeś i odkładałeś na boczny tor. Sen o tramwaju może jednak również oznaczać, że na spełnienie swoich marzeń będziesz musiał jeszcze trochę poczekać. Jest to jednak dobry znak, ponieważ zwiastuje, że w końcu osiągniesz zamierzone cele.

Tramwaj jest również symbolem rozwoju. Zadbaj o poszerzanie swoich horyzontów oraz pozycję w społeczeństwie. Co więcej może on także ostrzegać Cię, że niedługo znajdziesz się pod dużą presją. Potrzebujesz energii do działania, więc jest to dobry czas na odpoczynek. Twoje umiejętności organizacyjne pozwolą Ci uporać się z każdym problemem. 

Znaczenie snu tramwaj kiedy jest on brudny to zwiastun nadejścia kłopotów, mniejszych lub większych, którym będziesz musiał stawić czoła.
Czekanie na tramwaj we śnie oznacza, ze do Twojego życia wkradła się monotonia. Czas coś zmienić, postawić na nowości.

Jazda tramwajem to brak perspektyw na poprawę stanu rzeczy. Musisz po prostu przeczekać gorszy okres w swoim życiu.

Kierowanie tramwajem podczas snu ostrzega Cię przed ludźmi, którzy chcą Ci zaszkodzić. Musisz zacząć uważniej dobierać sobie przyjaciół albo zwrócić uwagę na tych, których posiadasz.

Stanie na stopniach tramwaju oznacza, że wplączesz się w niebezpieczne interesy. Uważaj na co się decydujesz.

Tramwaj, który wypadł z szyn to znak, że uda Ci się osiągnąć coś, o czym od dawna marzysz.

Wsiadanie do tramwaju- zajmij się dawno odkładanymi sprawami.

Kiedy widzisz jak odjeżdża, w końcu dopniesz swego, nawet kiedy będzie Cię to dużo kosztowało. Pamiętaj jednak, że liczy się efekt końcowy. 

Jazda na dachu tramwaju albo tylnej platformie to symbol podejmowania ryzykownej decyzji. Jeśli we śnie wyszliśmy z tego cało, oznacza to, że osiągniemy swój cel. Kiedy jednak spadliśmy z tramwaju lub niepewnie się na nim utrzymujemy, należy przemyśleć jeszcze raz zaplanowane działania.

Wykolejony tramwaj zwiastuje niebezpieczną przygodę.

Kiedy jedziemy nim do pracy, nasz firma osiągnie dobre wyniki.

Gdy stoi on na niewłaściwym przystanku, w naszym życiu pojawił się chaos i zamieszanie. Pora je uporządkować.

Samotna jazda tramwajem to symbol naszego stylu życia, może zbyt samotniczego albo samolubnego, bądź też choroba w rodzinie. 

Kiedy tramwaj hamuje bardzo gwałtowanie jest to ostrzeżenie dla nas przed niebezpieczeństwem czy nieuwagą, które szybko mogą nas wpędzić w nieprzyjemne sytuacje. 

Kupowanie biletu we śnie to znak, że dokonaliśmy jakiejś zmiany w życiu.

Kontroler biletów zapowiada zaś wykonanie nieprzyjemnego obowiązku.

Wysiadanie z tramwaju to oznaka sukcesów w ważnych przedsięwzięciach.

Sen o torach oznacza, że czeka Cię duża zmiana w życiu. Jeśli idziesz wzdłuż nich, podążasz w życiu sprawdzonymi ścieżkami. Tor kolejowy symbolizuje długie oczekiwanie i niecierpliwość. Może też być też ostrzeżeniem przed chwiejnymi planami. Kiedy we śnie widzisz proste tory, wybrałeś dla siebie dobrą drogę życiową. Zakręt na torach symbolizuje niepewną przyszłość. 

Sen o motorniczym- to znak, że niedługo wyjedziesz na długi urlop, pomoże Ci on w końcu odpocząć i nabrać sił do nowych wyzwań. 


Skomentuj sen

autor komentarza: Edward
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 28.01
0
0

Znaczenie snu sprawdziło się.


x