senSen o topieniu się

Sen o topieniu się ma zawsze znaczenie ostrzegawcze. Pojawia się on zazwyczaj w trudnych momentach naszego życia, w których popadamy w melancholię, dosięga nas kryzys emocjonalny, depresja. Czujemy, że tracimy kontrolę nad swoim życiem lub jesteśmy po prostu wobec niektórych spraw bezradni. Według sennika topienie się może być także próbą odwagi, czy poradzimy sobie z napięciem i stresem i jesteśmy gotowi na dalsze wyzwania.

Topienie się pojawia się bardzo często we śnie u kobiet w ciąży, ponieważ boją się one porodu.

Kiedy we śnie się utopimy, czeka nas szczęście i radość z jakiegoś powodu.

Jeśli zostajemy odratowani przez kogoś, oznacza to, że poznamy dobrego człowieka, który okaże nam wsparcie w trudnych chwilach.

Jeśli jesteśmy topieni przez kogoś, czeka nas strata majątku.

Gdy sami kogoś ratujemy przed utopieniem, z zimną krwią poradzimy sobie z jakąś trudną sytuacją.

Znaczenie snu topić się kiedy widzimy jak ktoś się topi to nadchodzące przyjemności.

Wielu tonących ludzi podczas katastrofy oznacza natomiast wiele ofiar, które będziemy musieli ponieść na drodze do upragnionego celu.

Jeśli sen o topieniu się ma dla nas przyjemny charakter, to nie należy się go bać. Zanurzenie w wodzie może bowiem oznaczać poznanie samego siebie, swojej tożsamości, zachowania i zrozumienie emocji, jakie w nas się znajdują. 

Jeżeli we śnie toniesz schodząc w głąb wody i widzisz oddalająca się powierzchnię, czekają Cię problemy miłosne.

Tonący pies we śnie oznacza natomiast utratę przyjaciela. 

Topienie się w morzu wróży nieszczęście z powodu własnej lekkomyślności.

Kiedy topisz się w bagnie, musisz być na jawie bardzo ostrożny, by uchronić się za wszelką cenę przed niebezpieczeństwem.

Kiedy widzisz we śnie tonące dziecko, oznacza to, że powinieneś skupić na wszystkich niedokończonych w swoim życiu sprawach i zadbać o ich zakończenie, ponieważ mogą one Ci poważnie zaszkodzić w przyszłości. 

Jeśli we śnie topisz się w brudnej wodzie oznacza to, że czeka Cię wysiłek i wiele starań, by wyjść cało z życiowych problemów.

Kiedy topisz się w czystej wodzie, Twoje problemy dotyczą raczej uczuć i nie mają tak poważnego oddźwięku. 

Kiedy młoda kobieta śni, że utonął jej ukochany, musi się przygotować na opłakiwanie czyjejś śmierci.


Skomentuj sen

autor komentarzu: ~Marek
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 13.11
0
0

Miałem sen w którym zacząłem się topić. Kiedy zacząłem wołać o pomoc to przybiegł jakiś mężczyzna w kapturze i mnie uratował. Nie widziałem jego twarzy więc nie wiem czy to mój znajomy czy jakaś przypadkowa osoba.

autor komentarzu: maja
Dodano: 1.12
0
0

najgorszy sen jaki mi się śnił w życiu !

autor komentarzu: ~M.
Dodano: 22.07
1
1

A co jeslir topilam sie z ukochanym?

autor komentarzu: maja
Dodano: 15.06
0
1

ja miałam sen o topieniu sie w jeziorze - złapały mnie takie wodorosty i zaczeły wciągać pod wode. To był straszny sen :( od tej pory nie pływam w jeziorach !

autor komentarzu: ulka
Dodano: 17.11
0
0

wczoraj przysnilo mi sie ze tonę... to byl najgorszy sen w moim zyciu, bo naprawde czulam ze nie moge oddychac i sie dusze. obudzilam sie cała zalna potem

autor komentarzu: Adrianna
Dodano: 21.09
0
0

Śniło mi się jak mój syn toną i próbowałam pomóc ale nie mogłam bo woda mnie ciągnęła daleko od niego. Bardzo nie przyjemny sen :/