senSen o toalecie

Sen o toalecie nie zawsze należy do najprzyjemniejszych. Według sennika toaleta widziana we śnie może być jednak pozytywnym symbolem. 

Jeżeli bowiem śnimy o tym, że czyścimy bardzo ubrudzoną toaletę, to sen raki niejednokrotnie interpretować można jako zapowiedź sporych sukcesów, których zazdrościć będą inni ludzie.

Sen o toalecie widzianej z daleka to bardzo często przestroga przed poważnymi plotkami, a nawet pomówieniami na nasz temat.

Korzystanie z toalety w śnie to też bardzo dobry znak. Sen taki bowiem zwiastuje, że wreszcie pozbędziesz się poważnych problemów, które już od dawna utrudniały ci życie. Uspokoisz się i zrelaksujesz już bez żadnych strapień.

Skomentuj sen

autor komentarza: Aurelia
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 12.05
0
0

Teraz już wiem, co może oznaczać mój ostatni sen o toalecie. Super sennik!

autor komentarza: Sabina
Dodano: 28.10
0
0

Sen o toalecie to przestroga przed plotkami w moim przypadku.

autor komentarza: Zuzia
Dodano: 22.09
0
0

Sen o toalecie był dla mnie tylko ostrzeżeniem. Faktycznie kilka osób plotkowało na mój temat, ale nie przejęłam się tym. Nie warto zwracać uwagi na takie rzeczy jak plotki.

autor komentarza: Benia
Dodano: 16.09
0
0

Cieszę się, że nastał dla mnie dobry czas pełen relaksu i bez strapień.Na to właśnie czekałam.

autor komentarza: Janusz
Dodano: 17.08
0
0

Przypadkiem trafiłem na sen o toalecie, którego znaczenie ostatecznie bardzo mnie zainteresowało. Trzeba przyznać interpretacja jest bardzo ciekawa.

autor komentarza: ~Kate
Dodano: 7.08
1
0

Sen o korzystaniu z toalety - pozbędziesz się problemów. Zabawna przenośnia. ;)

autor komentarza: ~Darek
Dodano: 23.07
0
0

Hm… Gdy śpię mocno i głęboko, śnią mi się różne miejsca, tj. łąka, morze, górska dolina, centrum ładnego miasta. Eleganckie łazienki też. Wielu ludzi widzi we śnie toaletę, gdy potrzebuje się wysikać lub zrobić kupę (zwłaszcza po cięższym jedzeniu wieczorem). Więc fizjologia ma tu duże znaczenie.

autor komentarza: Fredy
Dodano: 10.01
1
0

Sennik z poprawnymi interpretacjami.. Miałem ciężki okres w życiu gdzie pojawiało się wiele problemów i stresów razem i nagle przyśniło mi się korzystanie z toalety i problemy zaczęły się stopniowo i spokojnie się rozwiązywać i ja w końcu zrelaksowałem się.


x