senSen o tłumie ludzi

Według sennika tłum ludzi widziany we śnie może być interpretowany na wiele sposobów. Zależy to bowiem od całego kontekstu snu. Sen o tłumie ludzi to zarówno pozytywna jak i negatywna symbolika.

Jeżeli we śnie jesteś w środku tłumu to znaczy, że stracisz chęci do robienia rzeczy, które kiedyś dawały ci ogromną satysfakcję.

Zgubienie w tłumie bliskiej ci osoby oznacza, że w realnym życiu jesteś bardzo rozżalony z powodu tego, że ktoś ważny dla ciebie opuścił cię.

Rozganianie tłumu we śnie zapowiada poważną kłótnię z bliską osobą, która to będzie rzutować na wiele aspektów twojego życia.

Tłum ludzi na ulicy to bardzo dobry znak, ponieważ symbolizuje on, że wreszcie pewne ważne sprawy w twoim życiu nabiorą odpowiedniego tempa.

Skomentuj sen

autor komentarza: Artur
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 4.05
0
0

Bardzo fajny i ciekawy sennik. Przede wszystkim fajna interpretacja snów. Jakiś czas temu miałem sen, w którym znajdowałem się wśród tłumu na ulicy. Ku mojemu zdziwieniu, sen rzeczywiście się sprawdził według tego sennika. Polecam!

autor komentarza: Artur
Dodano: 28.10
1
0

Miałem taki sen o tłumie ludzi, w którym zgubiłem moją żonę.

autor komentarza: Benia
Dodano: 16.09
0
0

Bardzo lubię ten sennik.Zawsze do niego wracam.Polecam.

autor komentarza: Aneta
Dodano: 17.08
0
0

Miałam sen o tłumie ludzi, w którym stałam również ja. Wygląda na to, że to dla mnie dobry znak. Sennik bardzo mi się podoba.

autor komentarza: Adam
Dodano: 6.08
0
0

Nigdy nie lubię takich snów ze względu, że jestem introwertykiem i czuje się w takich snach niekomfortowo. Dobrze, że tym razem staliśmy wszyscy na ulicy. Lubie takie senniki.

autor komentarza: Ewa
Dodano: 7.01
0
0

Staramy się z mężem o dziecko. Czy sen w którym jestem pośród mnóstwa ludzi przyniesie coś dobrego ?

autor komentarza: ~iza
Dodano: 1.12
0
0

Szłam za rękę z moim chłopakiem, weszliśmy w tłum ludzi i rozłączyliśmy się. Nie mogłam go znaleźć ;/

autor komentarza: Colin
Dodano: 10.01
0
0

Sen bardzo dziwny dla mnie i ciężki do interpretacji.. Mnóstwo ludzi koło mnie i wszyscy patrzyli się na mnie dziwnie i nagle wybuch i wielka panika. Ludzie biegli w każdą stronę, trącali mnie, a ja po prostu stałem i wpatrywałem się w wybuch.


x